Skocz do zawartości

"sprytny" allegrowicz


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A co powiecie na to? Jedyne 200% ceny sklepowej.

Ten modelicus od dawna sprzedaje różnego rodzaju szajs w cenach z kosmosu, łamaną polszczyzną okraszając kolorowo swoje "aukcje". Bez komentarza.

 

Tak to wyjatkowy palant , kiedys wyslalem do niego zapytanie na temat heli - to dostalem odpowiedz , ze az mi w piety poszlo . Jak znajde jeszcze gdzies w mailach to az zacytuje .

Poprostu chamski Buc przed duze B . A szajs sprzedaje potworny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyjatkowy palant , kiedys wyslalem do niego zapytanie na temat heli - to dostalem odpowiedz , ze az mi w piety poszlo . Jak znajde jeszcze gdzies w mailach to az zacytuje .

Poprostu chamski Buc przed duze B . A szajs sprzedaje potworny .

 

czekam na ta wiadomosc :D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz inna ciekawostka

aukcja aktualna :

 

http://www.allegro.pl/item494062411_bardzo_duzy_szybowiec_2_70_rozp.html

 

i "właściwa" :

 

http://www.allegro.pl/item486824223_szybowiec_2_70_rozp.html

 

Tak sie składa że jestem wzrokowcem i takie "detale " wyłapuje odrazu - właczyła się lampka pt." już widziałem tę fotkę "

Podobno na pytanie o model odpowiedział kumplowi że nie ma czasu go kończyć ... pewnie bo nawet nie rozpoczął .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten użytkownik to na mój gust odświeżona wersja dawnego skalar1947

Dokładnie tak, jako Skalar1947 kupił ode mnie lipola ale przy zakończeniu aukcji miał już zablokowane konto i jak widać na poważnie więc zarejestrował się jako Skala1947.

Jak sprzedawałem Ryana Sta dzwonił do mnie mówiąc że zmienił konto bo "ludzie nie ufają takim z dużą ilością komentarzy więc się przerejestrował" :shock:

Chciał żebym zakończył aukcje wcześniej (cena była 420zł) i że mi zapłaci 500 :shock: i jeszcze swego rodzaju "groźba" że jak się nie zgodzę to wycofa ofertę i cena spadnie do 200 zł :lol2: kiedy cena początkowa była 400zł :crazy:

Radziłbym uważać na tego "typa" bo dla mnie to jakiś kombinator jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.