Skocz do zawartości

"sprytny" allegrowicz


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na uzytkowanika Skalar1947 tez radze uwazac i najlepiej usuwac od razu z aukcji.U mnie trafil od razu na czarna liste.Zalicytowal kiedys model i akurat trafil tak ze uzyskal cene minimalną wiec od razu napisal mejla z prosba o wycofanie.Oczywiscie same klamstwa.Na wiekszosci aukcji podbijal ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.allegro.pl/item509380801_aku_akumulator_ogniwo_1400_mah_3_6v_super_plaski.html#gallery

Info dla tych co chcieli by składać pakiety - to są ogniwa z rozbiórek sprzętu ,płyt głównych urządzeń itd. Co z tego że akumulatory są nowe jak często były pozwierane w transporcie albo leżały rozładowane . Regularnie dostaję takie oferty hurtowe. O ile elektronike mozna odzyskiwać to akumulatory zawsze traktuję jako martwe . Odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawac to sobie mogą . Co Tobie po gwarancji jak sie okaże że te aku były przeznaczone do podtrzymania pamięci i max wydatek 0,5 albo 1 C a przy dużych prądach siada pojemnosć i odda np 1/3 tylko. Dojdą koszta przesyłek i jużnie jest rózowo.

Przerabiałem to- kiedys kupiłem 300radyjek samochodowych z odwrotnie wlutowanym jednym kondensatorem niby zarobek potęzny był ale by go odwrocic trzeba było rozebrać całe radio. Fabryki zamiast szukac bledów pozbywają się tego za grosze . czasem sie trafi coś dobrego czasem mozna wtopić

 

 

EDIT - ciekawostka

 

zadałem pytanie wspomnianemu Modelicusowi:

Strona z przedmiotem: Silnik spalinowy do samolotów 0,99cm 0,15KW

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Treść wiadomości:

czemu on taki drogi? pierwszy sklep z brzegu www.rcabc.com - połowa ceny ..................

 

 

otrzymałem odpowiedź :

 

Bo to jest do samolotu i tyle kosztuje .Jest na innych komponentach

 

 

 

http://www.anticus-shop.de/

 

mailto:anticus@anticus-shop.de

 

Fa. anticus-shop.de

 

Wojciech Eckstädt

 

Schlangenbaderstr.14

 

14197 Berlin

 

Tel. 004930 75630563

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Naprawdę dobre z tym"bo jest do samolotu i na innych komponentach" :mrgreen:

Utopia-no właśnie pomyślałem,że te cud aku mają wydajność prądową jak nie powiem co,w sumie to chyba masz rację że nie warto nawet próbować.Meteor-właśnie do nadajników,bo lipo są lżejsze i nadajnik nie będzie chciał się sam balansować wisząc na smyczy(chociaż i tak trzeba by było dołożyć coś do tych lion).Utopia-będziesz kontynuował korespondencję z modelicusem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że chodzi jedynie o osiągi napędu :lol: Aczkolwiek taki 30 silnikowiec naprawdę ciekawie by wyglądał.Pokładowe żarzenie na wszystkie silniki jednoczesnie,wszystkie 30 zbiorników zatankować,zassac paliwa,włączyć żarzenie i podchodzic do kazdego po kolei z rozrusznikiem :wink: .Ale zanim odpaliłoby się wszystkie 30 sztuk i jeszcze skorygowało regulację,to pierwszy chodziłby już na oparach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.