Skocz do zawartości

Dylemat nad wyborem gogli Fatshark, Skyzone, Eachine itp


przemo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.09.2020 o 16:57, fullje napisał:

O fakt, nie napisałem jakie, chociaż jest na kartoniku :D 

 

Są to FatShark Attitude V5. Obraz jak na moje pierwsze gogle jest odpowiedni, ciężko mi stwierdzić, dla mnie jest po prostu okej, nie za mały ani nie za duży.

Mają 30 stopni i jak zakładam je na głowę to oczami widzę spokojnie ekraniki w środku bez potrzeby ruszania gałkami po bokach. Gdybym skusił się na jakieś z 42 stopniami to prawdopodobnie musiałbym już trochę oczami szukać elementów OSD. 

Nie do końca. FOV 30 jest spoko ale przy FOV 42 nie będziesz biegał po ekranie oczami szukając parametrów lotu, ja mam FOV 46 i nie biegam gałkami po ekranie żeby odczytać dane z OSD. Miałem gogle z FOV 80 (o ile to prawda co producent napisał) i tam było ciut można powiedzieć za duże ale teraz, mając gogle z FOV 30, FOV 80 i FOV 46 jedno głośnie stwierdzam że 46 jest nie tyle co idealne ale póki co najlepiej wyważone z tych 3 FOV z jakimi miałem do czynienia.

Czcionkę OSD można zawsze zmienić polecam EXTRA LARGE, bardzo fajnie widać, czysto i przejrzyście a przy tym nie zasłania obrazu podczas lotu. Używałem tej czcionki na FOV 30 i używam na FOV 46.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.