Jump to content

DX6i POMOC.


njoywawa
 Share

Recommended Posts

Hej.

Mam problem z moj dx6i.

Gimbal lotki-ster wysokość jest luźny, pękł plastik w mechanice i nie da rady tego zreperować.

Szukałem gimbal do mojej apki i nie mogę znaleźć.

Taki samo wygląda gimbal od Tyrnigy 9x.

Robił ktoś przekładkę?

Od jakiej aparatury będzie pasował?

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Miałem inny problem który jest dośc powszechny w DX6i z potencjometrami. Gimbale które zaproponował kolega Marek kupiłem u chińczyków 2 komplety.

Co mogę o nich powiedzieć jakość potencjometrów i mechaniki bardzo dobra ale nie bez wad. Główna wada to ruszające się potencjometry które po zabezpieczeniu klejem na gorąco pracują OK i nie powodują przesuwania środka drążka w lewo lub prawo. Kolejna wada najpoważniejsza to słabo zalutowane przewody do potencjometrów.

post-685-0-82008200-1563897634.jpg

Koszulka termokurczliwa jest za duża, chodzi luźno co u mnie doprowadziło do urwania przewodów podczas ustawiania modelu w domu (na szczęście). Po ich ponownym zalutowaniu i zabezpieczeniu odpowiednią koszulką termo zabezpieczyłem je też klejem na gorąco i mam spokój  na dłuuuugi czas już się nie urwą

Ogólnie polecam je ale bez drobnych modyfikacji nie radze nikomu ich użytkować. Pisałem nawet o tym w komentarzu na aliexpress.

Co do scorpio polska to do dx6i o ile dostaniesz gimbale to nie użył bym ich wcale kiedyś była akcja serwisowa potencjometrów tych aparatur wysłana aparatura wróciła z gimbalami w JESZCZE GORSZYM STANIE !!! podobnie wysłana aparatura kolegi też nie została prawidłowo naprawiona. Od tego momentu stracili moje zaufanie.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.