Skocz do zawartości

Problem z fly sky


Damiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam apkę flysky th9x i po powrocie do latania po trzech latach(problemy z błędnikiem po ciężkim wypadku) model dziwnie się zachowuje. Latałem w tym miejscu praktycznie zawsze i nigdy takich obiawów nie miałem. Problem jest tego typu, że w czasie lotu chwilami tracę możliwość sterowania lotkami i tylko lotkami. Problem pojawia się przy zbyt małych ruchach drążkiem.czy możliwym jest aby coś tam w apce nie stykało? Dodam, że aparaturę mam 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może nie stykać i trzeba by było rozebrać i przeczyścić. Inną czynnością jaką możesz zrobić to wejść w ustawieniach aby pokazywała Ci na ekranie wychylenia drążków. U mnie w Flysky po 3 latach jeden kanał się trochę właśnie wyrobił i np nie trzyma idealnie "0" albo czasem mimo krańcowego wychylenia wyświetlacz pokazuje tylko 50%. Na szczęście w moim radiu jest on od steru kierunku a że latam głównie na lotkach to nie jest on jakiś bardzo problematyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewałbym potencjometry w gimbalach. Sprężone powietrze wg mnie nic nie da. Możesz kupić Kontakt PR w sprayu, napsikać w szczeliny potencjometrów i trochę nimi pomajtać. Jak to nie pomoże, to można wstawić inne gimbale - na Youtube są tutoriale jak wstawić drążki od np Taranisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.