Skocz do zawartości

Zrobiłem sobie latawiec


Patryk Sokol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Miałem w końcu dziś okazję oblatać latawiec.

 

Poszło to słabo. Tzn. Latawiec bardzo parszywie holendruje, przez co zakończyłem próby, zanim latawiec uległ zniszczeniu.

Testowałem różne punkty zaczepienia holu do uzdy, ale nawet z bardzo przednim wciąż jest taki sam efekt.

Uzda zaczepiona jest między jedną skrzynką, a drugą, długość ma dobraną wg instrukcji.

 

Gdzie szukać problemu? Nie będę przecież doczepiał ogona do skrzynki, to jest wbrew moim wierzeniom.

Moim pomysłem jest doczepić uzdę nie pomiędzy dwoma skrzynkami, a do obu skrzynek na raz. Względnie wydłużyć uzdę. Niemniej - czekam na opinie bardziej doświadczonych :)

 

 

Patryk, popatrz na to (koledzy podobnie podpowiadali), tylko z kątem natarcia musisz cierpliwie poeksperymentować (nie sugerując się tymi opisami na planach):

 

post-18069-0-11577600-1575924691_thumb.jpg

 

Spróbuję poszukać moich starych fotek (było to jeszcze w czasach fotografii analogowej), to pokażę, jak się robi latawce skrzynkowe z chwastów!  ;)  :)  :P No cóż,  :rolleyes:  nie na darmo dostałem od Jarka (jarek996) tytuł: "recyklera roku"! :D :D :D

 

PS BONUS (230M) - warto ściągnąć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.