Jump to content

Witam serdecznie.

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Mam na imię Konrad jestem starszym panem z Wrocławia który po ćwierci wieku powraca na łono modelarstwa. Jak mawiają „Stara miłość nigdy nie rdzewieje„

Ostatnim projektem nad którym pracowałem 25 lat temu to była Wilga. Prawie się udało ale model po oklejeniu ważył ponad 4500g a silniczek na jaki mnie było stać to 1,5 ccm. Zaraza nawet po asfalcie nie chciał jechać a co dopiero latać.

Obecnie przymierzam się do "trenerka" EXCEL 2000.

Mam na imię Konrad jestem starszym panem z Wrocławia

:rotfl: :rotfl: :rotfl: od kiedy wiek 40+- to jest starszy pan ?? to dopiero zaczyna sie zabawa.

Witaj .

Można modelarstwo odstawić na jakiś czas ale nigdy się z niego nie wyrasta przez co mamy wieczną młodość ..

Fajnie wygląda nasza powitalnia - "mam na imię Krzyś i tez jestem uzale..... " hehe

Ważne że to akurat pozytywne uzależnienie !

Z tym starszym panem to ja sam osobiście to się czuje jeszcze piekny i młody ale jak popatrze na syna to .... tylko starszy pan zostaje.

Facet musi miec jakąś pasje w zyciu, wówczas staje się lepszy, dal siebie i innych.

Zapraszamy w niedzielę na zawody ESA to /jeśli pogoda pozwoli ,bo w zeszłą wystartowały tylko dwa / we Wrocławiu ,szczegóły w cyber-fly.pl lub pytać sprzedawców w sklepie na Sikorskiego.Poznasz ludzi latających różnymi modelami od szybowców do heli.Przyda się gdy trzeba będzie oblatać nowy model.Dowiesz się też, gdzie bezpiecznie latać.

loty bojowe + widok pola startu

A topiero Kolego drugą młodość przezywamy..

Musze powiedzieć że naprawde coś w tym jest.

Syn na randce, żona u kosmetyczek i fryzjera, chata wolna ... oj bedzie bal.

Więc powrociłem na łono :D

jestem starszym panem z Wrocławia

Witaj, ja nawróciłem sie szybciej od Ciebie ale starszy pan? W tym wieku owszem głowa siwieje, za to :ass: szaleje...

Do dzieła!

Pozdrawiam.

Moje nawrócenie to czysty przypadek. Szedłem po prezent dla kumpla (Andrzeja) i zabłądziłem. Zamias do tekstylnego wlazłem do sklepu modelarskiego. No i już bylo pomnie. Wyszedłem po paru godzinach. Ta pasja to była jak wida cały czas tuż tuz pod skura tylko czekała na impuls :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.