Skocz do zawartości

Witam serdecznie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Mam na imię Konrad jestem starszym panem z Wrocławia który po ćwierci wieku powraca na łono modelarstwa. Jak mawiają „Stara miłość nigdy nie rdzewieje„

Ostatnim projektem nad którym pracowałem 25 lat temu to była Wilga. Prawie się udało ale model po oklejeniu ważył ponad 4500g a silniczek na jaki mnie było stać to 1,5 ccm. Zaraza nawet po asfalcie nie chciał jechać a co dopiero latać.

Obecnie przymierzam się do "trenerka" EXCEL 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Konrad jestem starszym panem z Wrocławia

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl: od kiedy wiek 40+- to jest starszy pan ?? to dopiero zaczyna sie zabawa.

Witaj .

Można modelarstwo odstawić na jakiś czas ale nigdy się z niego nie wyrasta przez co mamy wieczną młodość ..

 

Fajnie wygląda nasza powitalnia - "mam na imię Krzyś i tez jestem uzale..... " hehe

Ważne że to akurat pozytywne uzależnienie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy w niedzielę na zawody ESA to /jeśli pogoda pozwoli ,bo w zeszłą wystartowały tylko dwa / we Wrocławiu ,szczegóły w cyber-fly.pl lub pytać sprzedawców w sklepie na Sikorskiego.Poznasz ludzi latających różnymi modelami od szybowców do heli.Przyda się gdy trzeba będzie oblatać nowy model.Dowiesz się też, gdzie bezpiecznie latać.

loty bojowe + widok pola startu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nawrócenie to czysty przypadek. Szedłem po prezent dla kumpla (Andrzeja) i zabłądziłem. Zamias do tekstylnego wlazłem do sklepu modelarskiego. No i już bylo pomnie. Wyszedłem po paru godzinach. Ta pasja to była jak wida cały czas tuż tuz pod skura tylko czekała na impuls :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.