Skocz do zawartości

Akcja: Uratować model


AndyCopter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to bardziej chęć sprawdzenia umiejętności w realnej sytuacji, co jest cenniejsze niż zaplanowane ćwiczenia. Oczywiście chęć pomocy również.

Co do kosztów, to co powiesz Marku na zdejmowanie przestraszonych (zdaniem właścicielek) kotów z drzew?

Powiadam Ci, że są bardziej bezsensowne wydatki niż ten, wynikające z chęci wyprowadzenia kasy z budżetu, przypodobania się, niedbalstwa, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu jesienią ,zawisł mi model na wysokim drzewie,mimo różnych podchodów nie udało się go ściągnąć?.Przewisiał całą zimę,wczesną wiosną spotkałem obok tego drzewa dwóch panów ze sprzętem,to byli taternicy?.W trakcie rozmowy  okazało się że,ćwiczą na pobliskich skałkach,akcja trwała ok.40min,i model wylądował na ziemi,ale zażądali sobie z góry 50.zł.Większej sumy nie chcieli przyjąć, bo są na ćwiczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek_Spy napisał:

A ktoś zdejmuje koty?
 

 

 

Pierwsze z brzegu:

 

https://ustka.naszemiasto.pl/kot-wszedl-na-drzewo-i-nie-mogl-zejsc-pomogli-strazacy-z/ar/c8-5027806

 

..." Nasi czytelnicy za pośrednictwem naszego portalu bardzo chcieli podziękować strażakom z Ustki, którzy pomogli ściągnąć kota z drzewa. Przesłali do nasz podziękowania dla usteckich strażaków. "Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom Straży Pożarnej w Ustce za pomoc w ściągnięciu kota z drzewa przy ul. Darłowskiej (skrzyżowanie z ul. Wiejską) w Ustce w dniu 8 marca ok. godz. 17. Strażacy bez wahania, chętnie przystąpili do pomocy pomimo że drzewo było ok. 20 metrowe, a wiatr dziś wyjątkowo silny i porywisty. Nie zważając na trudne warunki działania strażaków zakończono sukcesem, a kilkuletnia właścicielka kota z niezapomnianą radością na twarzy wróciła do domu z kotkiem uratowanym przez strażaków. Kot przez pół dnia siedział prawie na czubku bardzo wysokiego drzewa, przy drodze wojewódzkiej, ul. Darłowskiej. Bez usteckich strażaków nie dalibyśmy rady. Raz jeszcze dziękujemy strażakom z usteckiego oddziału za tak wspaniałą postawę i profesjonalizm godny zauważenia! Pozdrawiamy Mieszkańcy ul. Darłowskiej w Ustce." Czytelnicy "...

 

 

czy też:

https://infostrow.pl/wiadomosci/12-strazakow-do-sciagniecia-kota-z-drzewa/cid,81704,a

..."Początkowo do ściągnięcia kota zadysponowano jednostkę z OSP Skalmierzyce, jednak kot znajdował się na drzewie na wysokości około 18 metrów.
Strażacy z OSP Skalmierzyce rozłożyli swój sprzęt, nie wystarczało to jednak aby ściągnąć zwierzę. Do akcji zadysponowano 2 jednostki PSP z Ostrowa Wielkopolskiego i dopiero przy użyciu drabiny udało się dostać do wystraszonego zwierzaka i ściągnąć go bezpiecznie na ziemię.
Akcja trwała ponad dwie godziny akcji wzięło udział aż 12 strażaków.  "...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu jesienią ,zawisł mi model na wysokim drzewie,mimo różnych podchodów nie udało się go ściągnąć.Przewisiał całą zimę,wczesną wiosną spotkałem obok tego drzewa dwóch panów ze sprzętem,to byli taternicy.W trakcie rozmowy  okazało się że,ćwiczą na pobliskich skałkach,akcja trwała ok.40min,i model wylądował na ziemi,ale zażądali sobie z góry 50.zł.Większej sumy nie chcieli przyjąć, bo są na ćwiczeniach.
Co za bzdury.


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.