Skocz do zawartości

Nowe nadajniki w Hobby King 2,4GHz za 30$


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Ano jasne Hubert...Ja nie mowie ze to jakas super aparatura ale czasem moze warto kupic do jednego modelu bo wychodzi taniej niz odbiornik do spektrum :)

Ze wyglada koszmarnie to fakt ale dla kogoskto zaczyna zabawe i jeszcze nie wie czy go to wciagnie to jest propozycja cenowo chyba najlepsza.

POmijajac ze to jest na 2,4 GHz to czy jest na rynku 4ch aparatura proporcjonalna ( pomijam te na 27MHz ) za mniej niz 120 zeta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy takiej cenie to lepsze i pewniejsze (tak sobie zakładam) niż najtańsze zestawy FM.

Co by nie mówić o jakości towaru, to cenowo sklep i tak jest nie do pobicia - aż strach kupować w innych sklepach, bo co chwilę pojawia się u nich nowy asortyment i czasami dokładnie to samo jest nawet 2x tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Wygląda jak produkt e-sky :) Firmowy nadajnik sklepowy :wink: To kto będzie robił za króli (rabbita) doświadczalnego? :devil:

 

Widzę napewno jeden minus, brak jakiegokolwiek sygnalizatora naśladowania baterii, nawet zwykłe LEDy dużo pomagają. Bo mówimy o tym:

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8337

 

EDIT: Przepraszam, mozila mi tak poprawiła... zawsze poprawiam za pomocą PPM, ale tym razem źle przeczytałem i kliknąłem. Jeszcze raz Przepraszam Niedowidziałem też wskaźnika :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dzieci, młodzieży lub do łódek, małych samochodów czy depronów może być ok, ale do większych modeli wolę mieć sprzęt dobrej firmy... przynajmniej wiem, że płacę za jakość i doskonały serwis (Multiplex, Graupner, JR, Futaba).

 

Jak kogoś stać na modele za 500 i więcej złotych to nie powinien "żulić" na nadajnik... "kto tanio kupuje, dwa razy kupuje"... nie zmienia to jednak faktu, że jako pierwszy sprzęt rc, ten komplet może być najlepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież taki zestaw jest idealny dla kogoś kto zabiera ze sobą jakiś dyżurny model do auta i lata nim przy każdej sposobności . Nie będzie żal jak się lekko poobija i będzie miał "zmęczony" wygląd. A już dla młodzieży na ten 1 raz ( oczym znowu myślicie świntuchy? :mrgreen: ) jest poprostu idealny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nikt nie napisał, że to alternatywa dla FF9, MC-22 itp.

 

Oczywiście, chciałem tylko zaznaczyć pewne fakty, aby ktoś kto czyta ten wątek nie odniósł wrażenia, że ten zestaw bije wszystkie inne zestawy nie tylko ceną...

 

Nie będzie żal jak się lekko poobija i będzie miał "zmęczony" wygląd.

 

Co do tezy o nadajniku zapasowym...

 

Myślę że każde urządzenie traktowane tak, że wygląda na "zmęczone" zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie (Prawo Murphiego). Poza tym nadajnik z UH nie ma żadnych mixów.. więc już np. do modeli skrzydełek się już nie nadaje. I jeszcze jedna sprawa.. systemy 2,4GHz nie są ze sobą kompatybilne, więc gdy na weekend latamy naszym flagowym nadajnikiem np. Futabą na lotnisku, a w tygodniu gdzie popadnie zabierając ze sobą nadajnik z UH, to musimy przekładać odbiornik w modelu.

 

Napewno jesli tylko działa poprawnie jest w tej chwili idealny na start zamiast esky itp

 

Dokładnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem dla moich chłopaków na alledrogo nadajnik Hiteca za 100 zl z myślą o wsadzeniu do niego Zbigowego modulatora i ewentualnie syntezy. Z braku czasu nadajnik leży i czeka na operację przeszczepu. Gdybym wiedział, że w Hobby King będą takie nadajniki to tą stówę przeznaczyłbym na kupno takiej właśnie aparatury. Pewnie i ją da się przerobić Zbigowym modulatorem i za śmieszne pieniądze mamy komputerowe radio na 2.4 GHz do wszystkiego :) No i ten odbiornik wygląda na Spektrumopodobny - ma satelite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze tutaj zasieg bedzie duzo lepszy niz w e-sky za 60zl+60zl odbiornik. Dlatego tez aparatura bedzie mogla byc stosowana spokojnie do np. Easy Glidera na ktorego nowi adepci sie czesto decyduja jednak przeraza ich cena lepszego nadajnika/odbiornika.

 

Ktos przyklada sie do kupna tego i opisania wrazen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.