Jump to content
olo100

Modele kołowe rc

Recommended Posts

Witam wszystkich zainteresowanych mam jedno pytanie. Jestem początkującym modelarzem i niewiem od jakiego modelu zacząć. Przeszukałem różne strony ale nie znalazłem modelu który był by tani (do 900zł) i dobrej jakości. Ostatnio znalazłem reely dune fighter tylko nie jestem pewien czy był by to dobry wybór. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź .

Witam 

Napisz coś więcej czy to ma być spalinowy czy elektryczny,łatwiej będzie coś podpowiedzieć chłopakom. Jeśli chodzi o spalinowy to ja miałem bygasa z firmy HPI.Jest dystrybutor części w polsce i niema z niczym problemu.Przed zakupem jakiegoś auta zbadaj rynek pod względem dostępności częsci.

Najbardziej interesują mnie modele elektryczne najlepiej w skali 1/10.

Ps. Na szybko pszeszukałem rynek i jest kilka stron z częściami do aut firmy reely (np: conrad). Czy to jest dobra firma?

Nie sugeruj się mocno nazwą grupy ale proponuję dołączyć na FB do "RC FROM CHINA". Tam chłopaki będą mogli szybko i dobrze Ci podpowiedzieć co warto wziąć i jak będzie z dostępem do części. Jeśli zależy Ci na takim samochodzie RC w skali 1/10 to naprawdę zalecam dołączenie tam. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.