Skocz do zawartości

www.aricombat.pl


TBaki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto administruje forum http://www.aircombat.pl/ACES/forum/index.php?redir=1

na www.aircombat.pl ?

Próbuję się tam zarejestrować i nie dostaję linka z weryfikacją.

Wszelkie uwagi typu "sprawdź spam" , "literówka w mailu", etc odpadają próbowałem kilkukrotnie i zgłoszenie leci jak kamień w wodę zero odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie uzytkownika TBAKI - przejrzalem rejestracje uzytkownikow 6 dni wstecz (6 dni temu kasowalem wszystkich nieaktywowanych uzytkownikow) i nie znalazlem zadnego ktory cechowalby sie znamionami bycia nie botem. A boty rejestruja uzytkownika srednio co 3 minuty. Po tygodniu mam 1500 fakowych uzytkownikow do wywyalenia.

Jezeli probowales rejestrowac sie pozniej to cos poszlo nie tak - bo nie ma sladu.

 

Co do Kontaktu - na glownej stronie aircombat.pl/ACES/ jest zakladka kontakt. I owszem - formularz wysyla wiadomosc w kosmos - ale dostepny Vcard zawiera moj email...

Na wszelki wypadek dalem kontakt na stronie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta - forum ma stary silnik. Gdybym mógł to bym włączył - ale nie ma takiej opcji - tzn fizycznie w ustawieniach nie ma takiej funkcjonalności. Kiedyś nie było takich problemów.. Nie ma chętnych, ani umiejętności do przerzucenia obecnego forum w coś nowego, a aktualizacje istniejącego silnika już nie są robione.

Forum aircombat.pl zostało założone prawie 14 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2020 o 22:18, japim napisał:

Odnosnie uzytkownika TBAKI - przejrzalem rejestracje uzytkownikow 6 dni wstecz (6 dni temu kasowalem wszystkich nieaktywowanych uzytkownikow) i nie znalazlem zadnego ktory cechowalby sie znamionami bycia nie botem. A boty rejestruja uzytkownika srednio co 3 minuty. Po tygodniu mam 1500 fakowych uzytkownikow do wywyalenia.

Jezeli probowales rejestrowac sie pozniej to cos poszlo nie tak - bo nie ma sladu.

 

Co do Kontaktu - na glownej stronie aircombat.pl/ACES/ jest zakladka kontakt. I owszem - formularz wysyla wiadomosc w kosmos - ale dostepny Vcard zawiera moj email...

Na wszelki wypadek dalem kontakt na stronie forum.

 

Próbowałem się rejestrować znacznie wcześniej, więc możliwe że przepadłem. Próbowałem się zarejestrować dzisiaj ale rejestracja jest wyłączona.

jakieś propozycje ? ? co robić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.