Skocz do zawartości

Klemm L-25


oldgliders
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy produkt firmy Oldgliders cało drewniany niemiecki samolot szkolny, duży model. W modelu można zastosować silnik benzynowy 60-100cc lub elektro. Konstrukcja całego modelu klasyczna sklejkowo-balsowa, pokryta folią Oratex i malowana, boki kadłuba pokryte sklejką 0,4mm i lakierowane. Maska silnika wykonana z laminatu, podwozie amortyzowane jak w oryginale, koła o średnicy 150mm. Model dostępny w wersji ARC, ARF i KIT. W wersji ARF dostępny będzie w różnych wersjach kolorystycznych, zgodnie z oryginałem.

 

https://oldgliders.com/oferta/klemm-l-25-kit/

 

https://oldgliders.com/oferta/klemm-l-25/

DSC09304.JPG

DSC09310.JPG

DSC09330.JPG

DSC09331.JPG

DSC09333.JPG

DSC09335.JPG

DSC09338.JPG

DSC09342.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny model , ale mam jedno "ale" . Ten model jest juz robiony ( w roznych skalach ) przez kilku europejskich laserowych "wycinaczy" .

Osobiscie oczekiwalbym modeli samolotow z TZW drugiego szeregu ( jakies sportowe BREDY , czy  inne "wynalazki" ) . Sa duzo rzadsze , wiec bardziej dla modelarzy interesujace. Klemm mimo ze jest pieknym samolotem , jako model jest bardzo popularny ( nie tylko w Niemczech ) i widac ich na lotniskach wiele . Nie mnie jednak narzucanie Wam strategii doboru modeli , wiec pomimo wszystko gratuluje i zycze tysiecy sprzedanych egz . 

 

Pozdrawiam ; JAREK

 

P.S. Planujecie moze w przyszlosci troszke mniejsza wersje ( 1:4 lub 1:5 ) ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.