Jump to content

Zwiększenie zasięgu


gumowy

Recommended Posts

Witam mam pytanie ponieważ jestem laikiem w tych tematach chciałem zapytać profesjonalistów czy jest możliwe zwiększenie zasięgu w echosondzie bezprzewodowej wędkarskiej do 200m. Jeżeli tak to jakie koszty mogą być z tym związane?

Z góry dzięki i pozdrawiam

 

podaję link: http://www.allegro.pl/item501431119_profesjonalna_echosonda_bezprzewodowa_instr_pl.html

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No niestety nie. Jest to doposażenie pływającego modelu który jest użytkowany przez wędkarzy do wywozu przynęt na bardzo dalekie odległości. Wiem ,że nie jest to temat typowo z waszej bajki ale może znajdzie się jakiś kolega który pomoże mi w tym temacie.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Sonda to to małe zielone. I pływa sobie po wodzie. I ma bezprzewodowy zasięg do odbiornika - wyświetlacza 15-35m. I pytanie - jak zwiększyć ten zasięg do 200m. W ten sposób sonda może być holowana za łódką do wywozu zanęty na dalekie odległości. I wędkarz siedzący na brzegu wie, czy są tam ryby czy nie. Ot co - przynajmniej ja tak to rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

Niestety mam złe zdanie na temat tej sondy a opis z aukcji (gwarancja 6 miesięcy ) wskazuje na badziew .Koledzy zakupili kilka sztuk jednak dwie padły zaraz po skończeniu sie gwarancji a dwie działają jak się im podoba . Tylko jedna po roku nadal jest sprawna. Zwiększanie czułości odbiornika jest bez sensu bo wtedy zbiera śmieci a żeby zwiększyć moc nadajnika trzeba rozwalić pływak i dostac sie do elektroniki

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.