Skocz do zawartości

potrzebuje wytłumaczenia niektórych pojęć dotyczących budowy


julek-s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witaj.

 

Ja mam żyrko E-Sky z HH (drugiej wersji) zamontowane w T-rexie i jestem z niego bardzo zadowolony. Miałem też GY401 w Raptorze i jest ono jak do tej pory bezkonkurencyjne. Tylko ta cena...

 

Generalnie polecam ci żyro E-Sky (EK2-0704B).

 

P.S. Pozostało mi troszkę części do Belta. Więc jak byś chciał, to mogę przesłać ci spis.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Sprawdziłem w manualu od MX-16s, 90st (zgodnie z logiką w końcu) - 4 serwa"

nie pisz głupot!!!! , ilość serw tu nie ma nic do rzeczy np. hirobo sceadu ma tarcze 90 stopni i sterowana jest z 3 serw . jak piszesz to napisz dokładnie o co chodzi a nie jakieś własne teorie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sprawdziłem w manualu od MX-16s, 90st (zgodnie z logiką w końcu) - 4 serwa"

nie pisz głupot!!!! , ilość serw tu nie ma nic do rzeczy np. hirobo sceadu ma tarcze 90 stopni i sterowana jest z 3 serw . jak piszesz to napisz dokładnie o co chodzi a nie jakieś własne teorie

 

Ok, jestem w tym nowy. Jeśli wprowadam w błąd to przepraszam. :oops: Zajrzałem do instrukcji Graupnera i tak MI to wyglądało, może w szczegółach to chodzi o punkty podprarcia tarczy a nie ilość serw.

 

A Ty się kolego nie wywnętrzniaj, tylko dokładnie wytłumacz, skoro wiesz lepiej, bo z Twojej wypowiedzi nic nie wynika. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.