Skocz do zawartości

Powitanie forumowiczów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich latających i chcących latać. Mam na imię Krzysztof. Mieszkam w Bielsku-Białej. Po długich latach ( około 35 ) zachciało mi się powrócić do modelarstwa. Dawno temu ( lata 70-80) zamieniłemłem działalność modelarską na duże lotnictwo. Najpierw szybowce potem samoloty, instruktorka szybowcowa i w końcu paralotnie. Modelarstwo - obecne jest moim powrotem w powietrze ( ciągnie wilka do lasu ). Aktualnie latam - przypominam sobie od zeszłego sezonu - EasyGliderem 4 z flysky'em FS-i6x. Wczoraj oblatałem Herona. Jest ekstra. Dostrajam nową aparaturę FlySky Paladin 18 - Od czasów kiedy latałem modelami rc z simpropem 4 elektronika poszła bardzo do przodu - ale nie jest źle - ogarniam. Czytam i przeglądam forum od zeszłego roku czerpiąc wiedzę z zakresu nowych technologii. To tyle na początek - do zobaczenia na łąkach i zboczach wokół bielska - mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.