Skocz do zawartości

WIERCHOMLA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

za schroniskiem PTTK w Wierchomli http://wierchomla-schronisko.pl/index.php/okolica/  jest parę fajnych małych zboczy na różne strony poza północą nadających się na mniejsze modele i co najważniejsze Droneradar pokazuje zieloną kropkę ?

Dojście drogą znajdującą się po lewej stronie przed hotelem Wierchomla Ski&Spa o małym kącie nachylenia za to spacerkiem około 1:20min, chyba że ktoś nocuje w schronisku to pewnie można wyjechać samochodem.

Jak będę następnym razem to zabiorę coś do przetesowania, żal że nie miałem dzisiaj bo ładnie wiało.

 

Poniżej jedno z takich mini zboczy.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Piotr

 

 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, samolocik napisał:

PTTK w Wierchmoli

Wierchomli ;),  fajnie ale niestety daleko..na jednodniowy wypad.

 Byłem kiedyś na nartach w Wierchomli (całkiem przyjemny ośrodek) oraz w lecie będąc koło Piwnicznej na urlopie wjechałem drogą do schroniska nad Wierchomlą rowerem, a następnie grzbietami na Jaworzynę Kr. i do Krynicy(np.muzeum Nikifora). Bardzo przyjemny rejon..

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd poprawiony, dziękuję ?

Byłem dzisiaj pierwszy raz aby zobaczyć co i jak. Ode mnie to jakieś 125km i 2 godziny z groszami jazdy, więc da się wytrzymać gdyby tak pojechać na cały dzień.

Fajny teren na spacery po górach lub leżakowanie/opalanie się na kocu i wdychanie świeżego powietrza.

W schronisku zaliczyłem żurek średniej jakości, no ale jak się nie jadło od rana i zaliczyło spacerek pod górkę to wszystko wchodzi a organizm radzi sobie z pożywieniem bardzo szybko ?

 

Poniżej mapka ze strony https://www.mountain-forecast.com/

1 - droga, dojście do schroniska

2 - schronisko

3 - szlak ze schroniska z pagórkami z obu stron

 

 

 

mapka.thumb.jpg.860b656b850b7fccbe8ee61e35772115.jpg

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.