Skocz do zawartości

Przeglądarka zdjęć w Windows 10


dariuszj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Tomasz D. napisał:

A ile lat używasz Linuksa? Ja na takie problemy nie natrafiłem. Zainstalowałem ostatnio Ubuntu na najnowszym (sprzęt!) laptopie Lenovo i jedyne, na co musiałem poczekać kilka tygodni, to obsługa touchpada. Przez ten czas podłączałem myszkę. Któraś kolejna aktualizacja uruchomiła touchpad i wszystko działa.

No właśnie ! 

Zainstalowałeś takiego ubuntu na lapku i DZIAŁA ! O to chodzi. Jednak jak będziesz chciał używać czegoś nietypowego (kamery, jakas podczerwień, plotery etc) to zaczynają się schody. Nigdy nie wiesz, czy zajmie Ci to 30 minut, czy 4h ! Nawet po tym czasie nie ma pewnosci, że cos zadziała tak jak powinno. .-)

Natomiast Windows wspiera naprawde pierdylion różnych sprzetów a instalacja tra kilka, kilkadziesiąt sekund i co z tego, że czasami wymaga restartu ?!

Dlatego do zastosowan domowych dla zwykłego użytkownika który nie musi i nie chce poznawać linuxowych komend podczas instalacji jest o niebo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.