Skocz do zawartości

Silnik lewoobrotowy


Bruno266

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy obecnie na rynku są w sprzedaży silniki lewoobrotowe coś w rodzaju dawnej Jeny?

interesuje mnie pojemnośc od 4ccm do 5,5 ccm

jak i śmigła lewoobrotowe?

Potrzebuje takiego ustrojstwa ze wzgledu na to że model który mam ma wykłon silnika w lewa stronę patrząc od ogona. Prosze o pomoc i radę jak rozwiązac ten problem - łoże silnika jest konstrukcyjne i bez zdemolowania przodu nic nie da się zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre Enya można poskładać tak:

 

p1040845mv6.jpg

 

O ile dobrze pamiętam, to testowałem kiedyś na hamowni 15 IV i 19 VI. Ten, to jest SS25, tutaj tylko zmierzyłem położenie tłoka w tulei przed i po konwersji. Jest identyczne w granicach błędu pomiaru. Dla ścisłości, to nie jest to metoda, która jest opisana w instrukcji obsługi silnika, to jest trik stosowany przez modelarzy. Niektóre typy chodzą w lewo, niektóre pewnie nie. Link do fabrycznie lewoobrotowych silnikow wysłał ci już fischer8.

Silniki są do kupienia w Japonii, albo UK. U nas niestety nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.