Skocz do zawartości

Klapa baterii Graupner mz-18


dimmus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Mam mz18 z ułamanym zatrzaskiem klapki baterii. Na razie kleję to taśmą żeby nie wypadało. Może wiecie gdzie można nabyć taką klapkę? Ewentualnie może ma ktoś jakiś ciekawy patent żeby nie kleić za każdym razem? Poza tym klej zostaje na obudowie i jak się nie doczyści dobrze, to potem palce się od tego kleją.

210b4e713a74ca12ad59663443161eea.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że ten pakiet mieści się z trudem, wygina klapkę i stąd uszkodzenie zatrzasku? Pamiętam, że miałem taki problem jak jeszcze miałem MZ-18.

Usunąłem tą czarną folię z napisami z pakietu i było lepiej. Gdyby to byłą moja klapka to spróbowałbym dorobić zatrzask ze spręzynującej blaszki potem przykleić do górnej powierzchni klapki i dodatkowo przynitować nitami z drutu aluminiowego/ew. małe śrubki. Można też spróbować dorobić z laminatu jak ktoś ma tkanicę i żywicę przez przyadek + klejenie/nitowanie.

 

Albo przerobić mocowanie i blaszka od góry na 2 śrubki do wgłębienia pod napisem "Audio"

 

Ale wiadomo, nie każdy ma czas na zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet tak jak piszesz wchodzi na styk, na fotce jest na odwrót założony, normalnie jest kablami do góry. Z tą blaszką dobry pomysł, nie pomyślałem o tym. Dziękuję za nakierowanie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.