Skocz do zawartości

Gdzie można kupic mini tani aparat cyfrowy


modelarzkobi

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...

wersja 2 jest na allegro za 50zl i 79 na kup teraz.to powazna inwestycja w wage modelu, bo ona wazy prawie 0,5kg zaden z moich projektow, ani modeli, ktore budowalem nie przewidywal takiego ladunku. chyba zajme sie projektem czegos do przewozenia takich ciezarow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie sprzedajacy zle postawil przecinek.

ja bym z tego co czytalem polecil medion MD 40323

zobaczcie to. jest kilka razy tansze i wazy 55g(dane sprzedajacego) a przy tym robi duze zdjecia(2048x1536) i filmy(640x480). pamiec 32mb

tu jeden na aukcji kup teraz:

http://www.allegro.pl/item179548318_kamera_aparat_kam_int_3_megapixel_medion.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze (38zł) na pewno warto :D

Wyświetlacz nie jest mocno uszkodzony, tylko niektóre ikonki sa trochę jaśniejsze, ale zupełnie czytelne.

Zdjęcia robi na zasadzie typowej "małpki", dobre wychodzą tylko z pewnej odległości i przy odpowiednim oświetleniu.

Z trudniejszymi warunkami już gorzej sobie radzi.

Np nie radzi sobie z bardzo jasnym słoneczkiem - przyciemnia zdjęcie, a przy słabym oświetleniu zdjęcia wychodzą nieostre i niekolorowe.

Ale w normalnych warunkach zdjęcia w domu i na dworze wychodzą conajmniej zadowalające.

 

Sam aparat waży 48g, a z moimi bateriami 66g.

 

Edit

A tu jest opisane co dalej z nim zrobić, żeby był w pełni RC: http://alexrc.com/ipw-web/bulletin/bb/viewtopic.php?t=7463&highlight=medion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem na razie rozstać się z tym aparacikiem - syn go sobie przysposobił na kamerke internetową.

Z tego co mi mówił , to jest z nim świetne oprogramowanie do jakichś bajerów, a filmy robi dosyć dobre (na pewno nic nie przerywa).

Jutro z rana coś nakręcę i wstawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosiu bardzo Cie proszę rusz się i zrób film na powietrzu (w dzień), bo dla naszych celów Twój film z włączoną opcją makro jest do niczego . Zazwyczaj latamy na trochę większej przestrzeni niż pomiędzy sprzętem audio i kaktusami . :D

Z ego filmu nadal nie wiadomo jak będzie wyglądała okolica(choć mam wrażenie że kiepsko) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja nie dawno zakupiłem aparat cyfrowy FUJI FinePix Z1. 5 megapixeli, 3 x zoom opyczny i wszystkie te inne bajery. Cena.. uwaga.... 120 zl 8) Czemu tak tanio? A no dlatemu ze jest częściowo rozlany wyświetlacz LCD. Cały aparat działa beż zarzutu, ładne fotki strzela itp itd. Za chwilę wstawie zdjęcia zdobycznego aparatu i zdjecia jakie robi ;)

 

EDIT:

Krótko o parametrach aparatu.

 

Liczba efektywnych pikseli : 5,1 miliona pikseli

Obiektyw : Fujinon 3x zoom, F3.5 – F4.2

Ogniskowa soczewki :Standard: Ekwiwalent 36 - 108 mm w aparacie 35 mm

Wymiary :90 (szerokość) x 55 (wysokość) x 18,6 (głębokość) mm

Ciężar : 130g (po wyjęciu baterii i kart pamięci) ( Z bateriami i karta wazy 149 gr )

 

Poniżej zdjęcia.

Stacja bazowa oraz aparat ( kabli nie robilem bo wiadomo jak wyglądają ;D )

s001tz3.th.jpg

 

s002al6.th.jpg

 

Dla porównania wielkości postawiłem zwykła zapalniczkę ;)

s003nx7.th.jpg

 

Poniżej widac czemu tak tanio nabyłem sprzęt.

s004uo8.th.jpg

I chyba nie bedę tego naprawiał ( 390 zl koszty naprawy :crazy: ) Zresztą moge ten aparat podłączyć do telewizora, ustawić parametry i potem wsadzić do modelu :evil:

 

Teraz zdjęcia jakie robi ten Fuji.

Ta wiem, lekki balagan na stole :D Ale zamierzam na tym właśnie trenerku instalnąć aparat ;D Na dole oczywiście.

f001do8.th.jpg

 

A to moja aparaturka nabyta 2 miesiące temu :jupi: I teraz pewnie padna pytania " I czemus sie nie pochwalil??" Coż, skromny jestem >)

f002vn7.th.jpg

 

No i zdjęcie zakładowego psa który nie lubi być fotografowany. Spojrzcie jak ślepia zamknal skubany...

f003qk8.th.jpg

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie posty ciesza mnie bardzo.

Mam podobnego trenerka 1,6m.na os55.

I tu padna pytania:

 

jak chcesz go zamontowac pod spodem modelu ?

 

jak wyeliminujesz drgania ?

 

zapis obrazu czy przesyl na ziemie ?

 

co z problemem spalin,zapackasz cale szkielko ?

 

jaka klatka bezpieczenstwa dla aparatu ?

 

jak sterowany- wlacz i lec ?

 

fotki czy film ?

 

jak zasilany bedzie (org. baterie) ?

 

jak szeroko ,,widzi'' aparat ?

 

karta mmemory - typ ?

 

no to na starcie kilka pytan :lol:

 

Bede z uwaga sledzil Twoje osiagniecia (jak na razie wszyscy maja wieksze :devil: )

Ale mozesz napotkac sporo problemow w/w.

Kilka z nich rozwiazalem, moim trenerku.W miare Twojego opisu,sprobuje podpowiedziec cokolwiek,jesli zasygnalizujesz taki fakt.

Powodzenia.No i teraz lataj nisko i powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Peter ładne mi kilka pytań ,to ż to powódź prawie jak dzisiejsza zlewa w Radawcu.

 

A co do drgań, to kolega Rabbit ma film jak spaliną latali na lotnisku w Kraśniku i nie ma tam z tym problemów ,więc może trzeba go poprosić o podpowiedź jak oni to zrobili ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.