Jump to content

Dożynki jesienne w Płocku - na razie pomysł


AQUARIUS_ML
 Share

Recommended Posts

Drodzy piloci. Jak widzicie koronakuźwamaćwirus rozwala nam doszczętnie kalendarz zawodów. Nie wiem jak wy ale ja ma jeszcze sporo modeli do rozbicia, tylko okazji coraz mniej. Sytuacja jest nietypowa, więc wymaga nietypowych rozwiązań. Mianowicie rozważamy (na razie tak hipotetycznie) zrobienie jeszcze w tym sezonie w Płocku takich zawodów na szybko. Bez finansowej napinki (przynajmniej od strony organizacyjnej). Zrezygnowalibyśmy z tego, z czego zawody u nas słyną: a więc z doskonałych nagród, przepięknych pucharów, wyśmienitego żarcia i całego tego antuażu, który tak naprawdę prawdziwym pilotom potrzebny nie jest ? Zostawilibyśmy tylko to co najważniejsze - atmosferę i ostrą powietrzną naparzankę! Zawody musiałyby się odbyć po Świdnicy, czyli początek października. O noclegu na płycie raczej mowy nie ma, więc o ile zawody zrobimy ESA i ACES, trzeba byłoby załatwić jakiś nocleg. Wikt i opierunek raczej we własnym zakresie, no chyba, że udałoby się z wpisowego załatwić jakieś żarcie. Koniecznie ognicho. Oczywiście wszystko z zachowaniem należytego reżimu sanitarnego - pucowanie rączek, maseczki (o ile będą konieczne) i dystans społeczny - wiadomo?. To na razie luźna propozycja, a wiecie, że Płock słów na wiatr nie rzuca i jak widać przez te ostatnie 10 lat - mamy niezłego farta do pogody. I ważna rzecz - to mogą być NAPRAWDĘ OSTATNIE zawody w Płocku - działka z naszym lądowiskiem na mocy uchwały rady miasta idzie pod młotek - i tu już nie żartujemy.

Otwieram dyskusję. Piszcie co myślicie.

Link to comment
Share on other sites

Nooooo ja się piszę jak najbardziej :D 

Miałem coś na Kraków zrobić do ACESa ale zapał mi spadł a tu taki afront i będę musiał jednak ruszyć 4 litery.

Pełen optymizmu czekam na rozwój wydarzeń.

 

Prawdziwi piloci bez tacki i kubka też dają radę :P

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem jak najbardziej ZA.

Mam jeszcze jeden pomysł,aby dla dwudniowców zorganizować wspólny nocleg w jednym miejscu np. jakiejś agroturystyce lub motelu.Ważne aby było blisko i można by kontynuować  integrację pod dachem w razie nie sprzyjającej pogody.

Pozdrawiam Wojtek.

Link to comment
Share on other sites

No dobra. Propozycje są takie. Termin17-18.10. I to raczej jedyny możliwy termin w październiku. Braliśmy pod uwagę jeszcze termin 3-4.10. - zawody połączone ze świętem latawca. Forma rodzinnego pikniku, który w Płocku jest bardzo dobrze organizowany. My byśmy sobie latali z boczku. Ale wtedy robią się 3 edycje zawodów kombatu tydzień po tygodniu: Świdnica, my i Wieluń.

 

Co do noclegu to jest w AZM taki domek - 3 łóżka bez łazienki - raczej warunki spartańskie. Ze śpiworami myślę że ze 6 osób można by upchać. Chcą za to 25 zeta za wyrko. Dostęp do łazienki i WC jest ograniczony, bo to już w biurze. Na miejscu jest kilka stolików i miejsce na grill. Inna opcja to hotel. Wokół lotniska jest kilka hoteli - parę minut samochodem.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.