Skocz do zawartości

Sky surfer x8 - dobór smigła


lukibest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W ostatni weekend robiłem obrót w powietrzu i odpadła mi kabina, tak niefortunnie że poleciała na śmigło i urwała dwie łopatki plus pękła szybka w kabinie. Możecie podpowiedzieć jakie smiglo kupić i piastę ? Domyślnie byly 3 łopatki ale z tego co czytam to lepiej dać dwułopatowe większe np. 5.5x4.5. czy piaste tez zmienić trzeba będzie ? Silnik nie ma żadnych oznaczeń, byl razem z modelem. Dołączam zdjęcia co zostało.a0291febea7c5e05f2e543b35409d6f0.jpgc1b4d17b58c82e9d97815ed28cdfd5b9.jpg4d3ab73b2fc8256c3abcea6756da9b7e.jpga9d1a353dc15fba6ac4a49c054024fbe.jpg

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dobór śmigła a co za tym idzie jego wielkość i skok jest uzależniony od ilości obrotów silnika czyli KV,  jego mocy,  zasilaniem 3S/4S oraz ilością dostępnego miejsca 

pomiędzy osią silnika a górna płaszczyzną kadłuba. 
Co do ośki, nie sadzę aby była potrzeba wymiany, trzeba by sprawdzić czy nie ma bicia. 
Domniemam że oś ma wymiar 3,17 mm więc tak czy siak musisz zaopatrzyć się w nową piastę wraz z mocowaniem śmigła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigło 6.5cm
Silnik wysokosc 2cm, szerokość 2.5 cm
Pakiet 3s
Regulator oznaczenie tylko e329530 pewnie 18A lub 20A

Myślę że smiglo większe ponieważ zrobię przeróbkę i wysunę silnik wtedy będzie więcej miejsca. Chyba że za dużej różnicy mi to nie zrobi w tym modelu?


Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.