Skocz do zawartości

Może jakiś konkurs?


samolocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,

 

Cel: zwiększenie ilości relacji z budowy modeli i zachęcenie w ten sposób do budowy innych. Zachęcenie w ogóle do wstawiania relacji na forum osób, które jeszcze tego nie robiły,

Konkurs budowy modeli niezależnie, czy pływające, czy latające, czy też jeżdżące z super prostymi zasadmi:

  • regularna relacja z budowy na forum zakończona zbudowanym modelem spełniającym założone funkcje,
  • nagrody losowane wśród tych, którzy ukończyli budowę,
  • wyczyszczenie wątków budowy ze zbędnych komentarzy po zakończonej budowie,
  • sponsorzy to my, ja mogę zadeklarować nagrodę wartości ok. 100pln

 

Pozdrawiam

Piotr

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, samolocik napisał:

Cześć Wszystkim,

 

Cel: zwiększenie ilości relacji z budowy modeli i zachęcenie w ten sposób do budowy innych. Zachęcenie w ogóle do wstawiania relacji na forum osób, które jeszcze tego nie robiły,

Konkurs budowy modeli niezależnie, czy pływające, czy latające, czy też jeżdżące z super prostymi zasadmi:

  • regularna relacja z budowy na forum zakończona zbudowanym modelem spełniającym założone funkcje,
  • nagrody losowane wśród tych, którzy ukończyli budowę,
  • wyczyszczenie wątków budowy ze zbędnych komentarzy po zakończonej budowie,
  • sponsorzy to my, ja mogę zadeklarować nagrodę wartości ok. 100pln

 

Pozdrawiam

Piotr

Piotrze,

czy modele w skali 1:1 też będą brane pod uwagę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model w skali 1:1 to też model ?

Ja mogę obiecać, że też wystartuję w konkursie z bardzo prostym modelem, oczywiście zrzekam się nagrody jeżeli przypadkiem ją wylosuję bo ciężko fundować i odbierać nagrody jednocześnie.

 

Pozostaje ustalenie daty zakończenia konkursu. Proponuję dwie daty ponieważ tempo budowy jak i same modele będą inne a nikt nie lubi czekać bezczynnie:

- 9 stycznia 2021 - dla modeli, których budowa zakończy się do 8-go stycznia.

- 19 marca 2021 - dla pozostałych relacji z budowy (20-go marca jest pierwszy dzień wiosny)

 

PS. Jeżeli ktoś dopiero co rozpoczął budowę swojego modelu to też mógłby dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.