Skocz do zawartości

Dynam czy Conrad oto jest pytanie ..... :D


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako ze zbliza sie sezon a ja zaczynam miec czym latac po wszystkich naprawach to chce kupic serwa. A sztuk ich ma byc dokladnie 8 ( chcialem 11 ale budrzet stopnial) ( w swoim czasie bede sie jeszcze radzil o serwa do spaliniaka ale to pozniej - za miecha).

 

A wiec potrzebuje serw do - caro 3serwa, szybowca 2s, enduranca 3 s

W sumie 8. Jedno serwo bedzie to napewno Hs-81 do wysokosci w endurance.

 

Wiec musze kupic 7 serw i tu pytanie jakich... nie chcialbym przekroczyc budzetu 30 zl na serwo. Myslalem nad Conradami Es-05 http://www.allegro.pl/item166356172_servo_es_05_waga_8g_sila_1_2kg_gwar_conrad.html

 

lub dynamem :

 

http://nastik.pl/dynam-micro-p-81.html

 

Co mi radzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conrady miałem - są spoko ale moje były wolne (w porównaniu do hs 55) miałem te 9g. Jak na moje to hitec zszedł oststnio z jakością hs 55 :(

 

Dynamy ma kumpel w bobolinku i chwali je. Tryby zamienne tez zaleta i to duża.

 

Ja bym wybrał dynamy. Już chyba hs55 nie kupie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał serva e-sky...

uzywam od roku, nic się z nimi nie stało (nie liczac połamanych trybów na własne życzenie). Serva to dobre podróbki hs-55 ponieważ mają inny kolor obudowy i kolor kabelka :) są szybkie i niedrogie i pasuja tryby od hs-55 8) czyli na dobra sprawe jest hs-55 z czarna obudową za 24zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tańsze od HS-81 (z plastikowymi kółkami) - znam GWS MICRO/STD (ale słabsze są) lub GWS MINI L STD (dużo mocniejsze i tylko ciut ciut wieksze) Sa one około 10 PLN tańsze od HS-81

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od początku :D

 

Odnosząc sie do temetu wątku, miałem 12szt Conradów i chyba z 15 Dynam. Jak bym mial kupić klejne to biore Dynamy, z powodu szybkości i siły. Conrada można odgiąć ręką przy pełnym wychyle w drugą strone :D

 

Mario to że machasz gazem to se machaj, ale powiedz no ile siły działa n aserwo od przepustnicy ?? to serwo pracuje bez obciążenia więc i 100 lat popracuje. wsadź je na wysokość do szoka to zobaczysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra, racja :lol: ale tak czy tak drugie takie serwo latalo w depropnowej extrze na lotkach, potem chyba w szybowcu.. teraz nie wiem gdzie :D Ja do e-sky'a nie mam zastrzezen, dla mnie naprawde bardzo dobre serwa... Tak pozatym... chyba nawet na tym forum slyszalem ze pasuja od niego tryby od hs 55 czy 50 (tych 8gram) i ze te serwa to poprostu kopia hs'ow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może powiedzieć jak w tym rankingu wypada TOWER PRO ?.

Kupiłem ostatnio dwie sztuki i wporównaniu do conradów są sporo szybsze i mocniejsze. Tylko trochę głośniejsze. Nie wiem jak z trwałością bo conrady już trochę przechodziły a te są świeże. Też potrzebuję jeszcze 4 sztuki ale teraz z kolei zastanawiam się: TOWER PRO czy DYNAM ?

Czuję że jeszcze bardziej namieszałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem troche tower pro.... Ale jeszce powiem ad jakimi Ty sie zastanawiasz.. aj mam i 5 garmowe i 9 gramowe... 5 gramowe wiem ze sa bardzo trwale... moge je smialo polecic.... 9 gramowych jeszce nie wyprobowalem w modelu.. niedawno dopiero zamontowalem.. ale jak dla mnie to rewelacja.. Bardzo lanie pracuja.. zero luzow.... bardzo szybkie i mocne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.