Skocz do zawartości

Relacja z budowy modelu SMITH MINIPLANE


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Owoc mojej dzisiejszej pracy,skrzydełko dostalo koncowki oraz oprofilowanie w czesci centralnej.Oszlifowane i skonczone tylko obklejac.Jutro przyjdzie paczka z silnikiem do niego i z oracowerem,design to srebrny w calosci a co do ozdób, zobacze ale napewno pokarze.

 

dsc02903xh8.jpg

 

dsc02904by7.jpg

w800.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat Maciej ma rację ,to oczywiście żart z mojej strony.Nie ma idealnego serwa.chyba że moje :wink:

 

Poniewaz pamięć mam dobra ,ale trochę przykrótkawą dopiero dziś pamiętałem o zważeniu skrzydła Miniplane.zresztą już byłem ubrany do wyjścia z modelarni

Skrzydełko górne waży aż 200 g czyli tak jak mówiłem Amerykańce daja pancerna balsę w zestawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poszly postepy do przodu.Caly dzien pracy z przerwa na obiad.

 

Dolne skrzydlo waga tego gotowca (prawie) 190G a Gornego jak pisalem wczesniej to 170G czy duzo??Wydaje mi sie ze tak,ale konstrukcja przynajmniej mocna i do tego klasyka.

dsc02912my3.jpg

 

 

dsc02910ee6.jpg

w640.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.