Skocz do zawartości

Multiplex Lentus


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, marcin83 napisał:

A jak jest z twardością tego materiału, bo nigdy nie miałem czegoś podobnego w ręce,  chodzi mi jeśli chwycę mocniej to robią się wgniecenia? I jeszcze takie pytanie czy ten materiał Elapor się w jakiś sposób utlenia po latach? Tak jak zwykły styropian wystawiony na słońce po latach po prostu znika? 

Pozdrawiam Marcin 

Jak mocniej chwycisz to nic się stanie. Pianka jest twarda.

Materiał się nie utlenia po latach. Mam 15 letniego  Easy Glidera i oprócz drobnych wgniotek i otarć na spodzie kadłuba powstałych podczas wieloletniej eksploatacji modelu elapor jest jak nowy.

To jest trwały materiał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś kupił model to uważaj na co najmniej jedną rzecz. Jak rozbiłem kadlub okazało się, że główna rurą węglowa w kadłubie nie przykleiła się do połowy kadluba, którą go zamykamy. Było na niej widać tylko klej, a nie było nawet skrawka oderwanego elaporu. Kadlub w czasie klejenia był zawinięty taśmami więc powinny chwycić wszystkie powierzchnie klejone. U mnie w zestawie nie było elementu z tworzywa wklejanego w statecznik pionowy, do którego przykręcamy poziomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Piszę z zapytaniem do kolegów, którzy kupowali Lentusa bez wyposażenia (BK). Czy w takim zestawie są połączenia - wtyczki i gniazdka łączące sygnał serw: kadłub / skrzydła  (adapter MPX8 )? Czy trzeba dokupić we własnym zakresie? 

I jeszcze jedno pytanie. Jakiej długości przedłużacze do serw kupowaliście? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert - dzięki!

Sprawdzę sobie w modelemaxsie. Zapewne jak model dotrze do mnie to zrodzą się kolejne pytania ? Będę Was męczył.  ? 

Jeszcze raz dzięki.

EDIT...

 

Robert - jeszcze raz ja ? - sprawdziłem w modelemax - niestety nie ma przedłużaczy do serw dedykowanych do Lentusa. Mają sporo różnych przedłużaczy i rozgałęźników, ale do Lentusa z odpowiednią długością - NIE. 

Tak więc ponawiam moje pytanie jakiej długości użyliście przedłużaczy do serw w Lentusie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.