Skocz do zawartości

Co zamiast extry 330 Mpx?


dimmus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś modelu półmakiety około 1,2m, najlepiej piankowego. Najbardziej pasowała by mi extra 330 multiplexa, ale chyba już są wycofane z oferty.

Nie chcę sylewtkowego, tylko półmakietę. Co ewentualnie do szkolenia akro możecie polecić.

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Spróbuj upolować model z linku , lata dwa razy lepiej jak multiplex i jest dwa razy tańszy .

Akurat jest niedostępny ale w tym sklepie często produkty są dostępne a na drugi dzień już jest niedostępne , a jak nie ten sklep to może jakiś inny ma te modele , ale z tego sklepu paczka po tygodniu od zakupu była u mnie.

Skala by się zgadzała z tym co szukasz , choć nie jest to sama pianka  , z wierzchu pianka epp a od środka jest to model konstrukcyjny.

Miałem większą wersję tego modelu i był fajny , a tym mniejszym modelarze się zachwycali na zagranicznych forach więc jest pewnie równie udany jak jego większy brat.

https://www.rc-castle.com/index.php?route=product/product&path=470_475&product_id=5848

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Mniejsza siostrzyczka i większy brat.8c38ebe23a71310db4f4738eb3665ae4.jpg

Co do Extry, to super model, trochę nerwowy i niestety lubi gubić podwozie, 2 razy już udało mi się przy lądowaniu wyrwać podwozie. Ale nie bardzo chcę wzmacniać, bo lepiej jak belka wyjdzie niż ma przód wyrwać.


  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.