Skocz do zawartości

Antena odbiornika graupner


dekooral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Musze wymienić w odbiorniku gr12L antene. Na chińskim allegro znalazłem anteny niby uniwersalne. Jak uważacie, czy nadadzą się. Czy ktoś juz takie założył w swoim odbiorniku i czy ma jakieś zastrzerzenia. 8480e36a55962d83155e860af6fab755.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lutowałem takie do odbiorników Turnigy i działały. W odbiornikach spectrum wlutowywałem "gorącą żyłę" i też działało bez zarzutów. Najważniejsze żeby długość odsłoniętego przewodu była taka jak w oryginale.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tych antenkach latam na 1,5-2km. Stosuje je w odbiornikach Futaby. Jeszcze nie miałem ani jednego problemu z zasięgiem.

Ponieważ cena nie zabija zamówiłem bodaj 10 par i zostały mi jeszcze chyba ze dwie. Powymieniam na wiosną i też zamówię kolejną partię.

U mnie niestety najczęściej łamią się w transporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Własnie przyszly anteny. Idealnie pasują. Trochę słabo, że chińczykom zajęło kilka dni aby znalazły się w Polsce, krajowy przewoznik potrzebował na dostarczenie aż 2 miesiące. Już zwątpiłem, że przyjdą i tydzień temu zamówiłem ponownie. Teraz będę miał zapas anten na lata.

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.