Skocz do zawartości

SAITO kolanko 90 stopni


FockeWulf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy ktoś z kolegów ma / będzie miał potrzebę zakupienia kolanek 90 stopni do czterotaktów, np. marki Saito, ale niekoniecznie - inne też są możliwe? Chciałem kupić na rodzimym rynku, ale okazuje się, że oryginalne kolanka Saito się łamią i Internet poleca produkty firmy www.rcspecialties.net. Będę kupował w przeciągu tygodnia, jeśli ktoś ma ochotę się podłączyć, zapraszam. Ewentualnie może ktoś ma namiar na podobny produkt, tyle że na lokalnym rynku? 

 

Firma ma również do zaproponowania customowe wydechy o wdzięcznej nazwie TurboHeader Muffler? Czy ktoś już testował? Warto? 

 

Gdzie zaopatrujecie się w akcesoria - rury do wydechów etc. Te rzeczy są nieproporcjonalnie drogie, a z tego co wyczytałem nietrwałe. Ww. kolanka podobno dają radę i się nie łamią.

 

Pozdrawiam,

 

PS. Zamieszczam w dziale silników, bo bardziej o dyskusję chodzi niż o (P) lub (K).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Heh, przy krecie jest to jak najbardziej akceptowalne, ale nie w codziennym użytkowaniu. Poczytałem na anglojęzycznych forach i wskazują na nietrwałość rozwiązania fabrycznego, a i nie wiem, czy na naszym forum temat się nie przewijał.

 

Wystarczy porównać oba adaptery i widać, że jeden jest bardziej zwarty wykonany jako monolit niż ten drugi, gdzie jest łączenie rurek.

 

1256401456_Saito90angle.jpg.93326f4a256ed800f5198924aec17fab.jpg

1159212085_SaitoEnginesMufflerRightAngleAdapterrcspecialties_net.jpg.87ae12c2f9b0cf8e2c58bd2bf23eb009.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba kolanka na zdjęciach stanowią oryginalne akcesoria saito. Z relacji na forach wynika, że pęka to pierwsze kolanko. Drugie jest bardziej zwarte. Gdzie Ci pękło?

Chce zamówić kolanka i tłumiki w ww
sklepie w USA. Podobno nie pękają. Będę Amawial pewnie po weekendzie. Jak chcesz daj znać. Zawsze tańsza przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.