Skocz do zawartości

IXth. International Flying Model Picnic Żar i Bezmiecho 2009


Piotrp_de

Rekomendowane odpowiedzi

Hej i pogoda pokrzyżowała mi plany - nie jadę na niedzielny piknik - w Olkuszu ciągle pada ponoć tak samo jest w całej Polsce - TVNMETEO - chyba ze w okolicach

Żywca jest jakiś mikroklimat - szkoda bo tak bardzo chciałem pojechać

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Z robieniem zdjęć nie było jakiegoś kłopotu, ja nie miałem możliwości wejścia za siatkę, a jednak kilka zdjęć udało się zrobić. W końcu udało się poznać kilka osób z forum, nawet dało się je rozpoznać z avatarów :)

 

Robiłeś zdjęcia lustrzanką Nikona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dwupłat przeważnie więcej stoi niż lata. Wczoraj gościu wyciągnął go na lotnisko a potem schował do hangaru :?: Odnośnie pogody to właśnie przestało padać, ładnie się rozjaśnia więc dobrze że nie wyładowałem modeli bo za chwilę ruszamy na piknik dwuosobowy :lol: całe 11km. do pokonania :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym ze zdjęć, które zaprezentował repier widać widać szybowca ,w którym podpory pod skrzydłami obracają się o 90 stopni i robią jako hamulce aerodynamiczne a ponad to ma także balast wodny 2l. i wszystko waży 13kg. o rozpiętości 666cm. Widziałem to cudo z bliska, jest na prawdę imponujący, i jak się dowiedziałem to jest poprzednik szybowca Minimoa ( podobne zresztą do siebie bardzo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.