Skocz do zawartości

AXN Float-Jet


meteor

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie chciałbym przedstawić chyba pierwszy w Polsce model AXN Float-Jet. Model uważam za bardzo starannie wykonany, jednak posiada kilka rzeczy które bym zmienił ale o tym później :wink: . Zestaw zawiera wszystko potrzebne do ulotnienia oprócz aparatury i pakietu. W zestawie znajduje się całą potrzebna galanteria:

dsc09633wy1.th.jpg

Pudło całkiem niewielkie:

dsc09620wb7.th.jpg

kadłub wygląda tak:

dsc09623pm3.th.jpg

silnik wygląda mi na Emaxa 2812, brak żadnych oznaczeń lecz wymiarami pasuje

dsc09624ku4.th.jpg

bagnet z rurki szklanej, ścianki dość grube, wygląda bardzo solidnie. Wklejony jest na stałe w jedną połówkę płata.

dsc09628qc9.th.jpg

skrzydła prawie jak od ES MPX

dsc09629sk2.th.jpg

i w całej okazałości :D

dsc09637jr5.th.jpg

dsc09639tr2.th.jpg

 

 

Jedną z wad tego modelu jest zawias na sterze kierunku:

dsc09636nr1.th.jpg

 

działa to jako tako...

 

 

Jutro odbędzie się oblot więc napisze co nieco o własnościach lotnych :)

Model udało mi się wyważyć pakietem 2S 1000mAh - wsunięty w sam dzióbek, z pakietem 3S 1000mAh również bezproblemowo się wyważa :) Model ma wycięte otwory chłodzące na dziobie i wylotowe pod wieżyczką silnika. :)

 

 

Na dziś wystarczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model dziś oblatany z pełnym sukcesem :D Potrafi latać wolno i szybko, nie lubi zbyt małych prędkości-wali sie na skrzydło. Sebastian nagrywał film ale nie wiem czy będzie coś widać bo było szare niebo. I model jest bardzo oszczędny, przez 45 minut nie wylatałem pakietu 3S 1300mAh :) Start ze śniegu bezproblemowo, przy lądowaniu można puścić drążki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale krótko... model tak wchodzi bo ma prędkość początkową, później model nie wspina się tak żwawo. Do lotu po prostej wystarczy użyć 1/4 gazu. Jak widać na filmie lot na plecach nie stanowi problemu :)

 

Filmik udany, kolega ma wprawę, pracuje w TV :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.