Skocz do zawartości

MVVS + instrukcje PL


Elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że ostatnio stałem się posiadaczem silnika 80 ccm tego producenta z fajnym wydechem i zrobił on na mnie bardzo pozytywne wrażenie - zobaczymy na jak długo ?, zrobiłem w tzw. wolnej chwili tłumaczenie instrukcji dla aparatów zapłonowych oraz samego silnika - może komuś się przydadzą. Zaznaczam, że każdy korzysta z nich na własną odpowiedzialność.

Jeśli ktoś zauważy jakieś lapsusy itp. to proszę o wiadomość na priv - z góry dziękuję za każdą merytoryczną informację.

Jeśli wprowadzę jakieś poprawki/uaktualnienia w plikach to będę informował.

 

 

 

 

 

mvvs _58_irs_manual_pl_v1,0.pdf mvvs _80_irs _manual_pl_v1,0.pdf mvvs _116_irs_manual_pl_v1,0.pdf mvvs _116_np_manual_pl_v1,0.pdf mvvs _152_irs_manual_pl_v1,0.pdf mvvs _152_np_manual_pl_v1,0.pdf mvvs _175_np_ts_manual_pl_v0,1.pdf mvvs_190_cn4_manual_pl_v1,0.pdf mvvs_ICU-L_manual_PL_v_2,0.pdf mvvs_ICU-S-ICU-P_manual_PL_v_2,0.pdf

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe zapłony robi zewnętrza i ponoć bardzo ceniona firma - tak przynajmniej piszą po zachodnich forach.

Mi osobiście bardzo spodobało się to automatyczne sterowanie ssaniem, fajnie to widać na tym filmiku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jako że bardzo przypadły mi do gustu mvvsy to mam kolejną 80 ?Wykonanie silnika klasa + bardzo dobre osiągi zwłaszcza z długim tłumikiem. Zestaw rzekłbym że ma wszystko co potrzeba.

 

Gdzieś kiedyś była dyskusja dot. wagi mvvs-a więc poważyłem swoją 80-tkę i tak:

- goły silnik (z gaźnikiem, bez modułu zapłon.) 2203 g,

- uzbrojony silnik (świeca+śruby i podkładki śmigła, z gaźnikiem, bez modułu zapł.) 2276 g,

- moduł zapłonowy icu-p 180 g

 

IMG_20210901_201810.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniłem pliki - naniosłem poprawki we wcześniejszych, dołożyłem kolejne instrukcje oraz dodatkowo są instrukcje do modułów zapłonowych ICU.

 

Udostępniam za free ale zaznaczam że korzystanie z nich wyłącznie na własną odpowiedzialność - takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.