Skocz do zawartości

Ładowarka dwukanałowa AC/DC lub DC - pomoc przy wyborze


rc-radek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wyborze ładowarki. Szczególnie chodzi mi o opinie posiadaczy lub tych z Was, którzy mieli do czynienia z którymś z wymienionych modeli. Co do wersji AC/DC lub tylko DC to preferowałbym AC/DC lecz nie upieram się, tak czy siak aby wykorzystać pełny potencjał w każdym przypadku należy posiadać mocniejsze zewnętrzne źródło zasilania.

 

AC/DC

ULTRA POWER UP6 +,

- HOTA D6 Pro AC 200W DC 650W 15A / D6 DC 2X325W 2X15A 1-6S ,

- HOTA D6 + AC 300W DC 2X325W 2X15A

- HTRC T400/T240 DUO,

- HTRC HT206 RC ładowarka AC/DC DUO 400W 40A ,

DC 

- ToolkitRC M6D 500W 15A DC,

- HOTA F6 - 4-ry kanały po 250W,
- HOTA P6 DC600W 15AX2 DC,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tyle że najlepiej ładowarkę bez wbudowanego zasilacza z 230V.

Naprawiałem kilkanaście ładowarek i zasilacz to zazwyczaj jest straszny badziew jest albo nawet kilku producentów na żywca wkłada zasilacze od laptopów przykleja w środku i to się sypie po jakimś czasie zazwyczaj po gwarancji.

W ładowarkach z wyższej półki cenowej sprawa wygląda lepiej.

Jest już prawdziwy zasilacz ale zazwyczaj na dość nietypowych tranzystorach przez co są drogie a i z dostępnością może być ciężko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyborze ładowarki moim zdaniem należy się kierować pakietami jakie się używa bo jeżeli to są małe 3s do 3000 mAh to po co smok? Mam kilka ładowarek mega power ,T240 dual z której najczęściej korzystam. Swego czasu używałem klonów IMAX B6 i po kalibracji działały dobrze.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.