Skocz do zawartości

Bird of Time - przymiarki do budowy i pytania


Zalatany
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to wszystko proste....jak Ty to opisujesz :)

 Jak zobaczyłem pierwszy raz zdjęcia BOTa z miejsca zakochałem się w jego wyglądzie a w szczególności w obrysie skrzydła.  Myślałem że nadaje się idealnie to termiki.

Po waszych uwagach muszę to porządnie przemyśleć zanim zdecyduje się brnąć w ten projekt .

Z drugiej strony rzucenie się na trochę głębszą wodę i modyfikację skrzydła może przynieść dodatkowe doświadczenie i satysfakcję...chociaż trochę ryzykowne. Ale jak to się mówią , bez ryzyka niema zabawy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie bardzo widzę zrobienie żeber w bloczkach przy takich zbieżnościach jak w BoT. Nawet przekładka z depronu to będzie mało, żeby to sensownie wyszło.

Ja w częściach zbieżnych bym robił żebra pojedynczo. Nie chcąc się narobić zamiast ręcznie można wycinać laserem czy innym CNC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zalatany napisał:

Jakie to wszystko proste....jak Ty to opisujesz :)

 Jak zobaczyłem pierwszy raz zdjęcia BOTa z miejsca zakochałem się w jego wyglądzie a w szczególności w obrysie skrzydła.  Myślałem że nadaje się idealnie to termiki.

Po waszych uwagach muszę to porządnie przemyśleć zanim zdecyduje się brnąć w ten projekt .

Z drugiej strony rzucenie się na trochę głębszą wodę i modyfikację skrzydła może przynieść dodatkowe doświadczenie i satysfakcję...chociaż trochę ryzykowne. Ale jak to się mówią , bez ryzyka niema zabawy :)

 

 

 

Piotr,

Mysle, ze za bardzo sie przejmujesz ?. Uwagi jakie proponuje Patryk, sa standardowe i sprawdzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.