Skocz do zawartości

Gogle cobra x


maruta82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 miesiące temu...

Może trochę późno dodaje odpowiedź ale od marca latam na cobra x. Jakość najlepsza ze wszystkich kubłów jakie miałem na twarzy, a trochę ich było (nie wszystkie były moje) oraz bije starsze fatsharki, nie wiem jak hdo i hdo2, ale starsze nie maja co nawet konkurować jeżeli mowa o obrazie. Odbiornik też rewelacja, na tych samych antenach z prodrone mniej śnieży i jakby trochę dalej mogę polecieć zanim zerwie sygnał wideo, ale ostatnio tylko do retransmisji 1,2-5,8ghz używam tych gogli więc więcej nie powiem na temat odbiornika. Możliwość włożenia baterii 18560 jest spoko ale wystarcza na około 20-30min i raz mi "zgasły" podczas lotu, więc z tyłu na pasku mam pakiet 18650 3s1p. DVR ładnie nagrywa, nic nie obcina z obrazu który widzisz w goglach i podoba mi się "inteligentne dvr" czyli włącza się samo gdy odpalisz model i pojawi się obraz w goglach i wyłącza gdy wyłączysz model (straci link wideo) dzięki czemu nie musisz pamiętać o włączeniu dvr i nie nagrywa niepotrzebnie wojny mrówek na ekranie gdy gogle są włączone a nie ma linku wideo. Są też gabarytowo bardzo małe jak na kubły, a dzięki budowie peryskopowej obraz jest duży. Mnie zawsze zależało na jak największym obrazie w goglach, aby mieć wrażenie jakbym siedział w kinie ponieważ głownie latam skrzydłami, racerami mało i tam duży ekran bardziej przeszkadza niż pomaga. Plastiki i pasek są dobrej jakości, nic nie trzeszczy i jak dobrze wkleisz gąbki to nie ma prześwitów światła. Pewnie trochę może wpadać światło u osób które noszą okulary ale jeszcze się do nich nie zaliczam więc nie wiem. Za te pieniądze lepszych kubłów nie znajdziesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.