Skocz do zawartości

Poszukiwany ptaszek z Polski


Aron99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam jedna Gielde modelarska , ktos przyniosl wiadro ktore bylo wypelnione Jaskolkami (silnikami ) m.inn. ,byly J-1  J-2  oraz  nowe  silniki J-0  , exportowe  z czarna eloxacja i drobniejszym piaskowaniem ....

mimo wysokiej ceny jak na tamte czasy (ale jednakowej dla kazdego motorka )  w ciagu godziny wiadro bylo puste....oczywiscie skorzystalem ...

Kazdemu zainteresowanemu tematem  Zycze takiego spotkania z  Wiadrem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ccc czyli cena czyni cuda to ile dajesz za używkę z pudełkiem i instrukcją ?  
Albo daj proszę email ja mu podam A on napiszę i się dogadajcie lub nie (jak wolisz). Rozmowa tylko w języku angielskim lub czeskim.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.04.2021 o 19:20, stan_m napisał:

Służy wyłącznie do pokazywania i chwalenia się!

Wiesz , ze teraz pokazywaczy  scigaja takie specjalne bojowki ? Jak juz Cie zlapia , to pokaza calemu swiatu na jutubie i bedzie wstyd ?

 

W dniu 27.04.2021 o 16:26, Janeczek napisał:

Pamietam jedna Gielde modelarska , ktos przyniosl wiadro ktore bylo wypelnione Jaskolkami (silnikami ) m.inn. ,byly J-1  J-2  oraz  nowe  silniki J-0  , exportowe  z czarna eloxacja i drobniejszym piaskowaniem ....

mimo wysokiej ceny jak na tamte czasy (ale jednakowej dla kazdego motorka )  w ciagu godziny wiadro bylo puste....oczywiscie skorzystalem ...

Kazdemu zainteresowanemu tematem  Zycze takiego spotkania z  Wiadrem !

 

Ja , jak kiedys bylem na Ukrainie na weselu , to przyniesiono bimber w wiadrze i rozlano ( bezposrednio na stolach ) do duzych karaf . 

Nikomu  ( nawet zainteresowanemu ) nie zycze takiego spotkania z  Wiadrem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.