Skocz do zawartości

Puchar Śląska F3F 2021 :D


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I już po pierwszym dniu. Spodziewałem że natura będzie rozdawać karty, choć może nie aż tak :D

Odlataliśmy 4 pełnie kolejki, choć pod koniec czwartej wiatr zaczynał robić znaczące psikusy i co do siły wiatru jak i kierunku. Rozpoczęlismy 5 rundę, ale po wielu reflightach i niedolotach, sędzia zakończył zawody.

Najbiedniejszy to był Paweł Ż. któremu natura za wszelką cenę chciał udowodnić że może spróbować polecieć na zawodach F3F kolejkę w 10 minut. Ale przynajmniej sobie lotogodzin nabił - nie dość ze wolno w konkursie, to jeszcze został niekwestionowanym liderem reflightów :D Najbardziej zadowolony może być mały Michał - pierwsze zawody i naprawde dobrze i pewnie lata :)

Oczywiście jak to na zawodach, najlepsi prowadzą.

Jurto o 9 zaczynamy kolejny lotny dzień - mamy nadzieje że z silnym wiatrem i równym dla wszystkich przez cały dzień! (mam nadzieje że prognozy tym razem się sprawdzą :D)

 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cZyNo napisał:

I już po pierwszym dniu. Spodziewałem że natura będzie rozdawać karty, choć może nie aż tak :D

 

Po prostu  nie wiedziałeś, jak wykorzystać dobre warunki. ?

Kamil tak. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.