Skocz do zawartości

coś na początek..


barton3

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym zacząć troszkę z samolotami ale na początek chciałbym kupić jakiegoś gotowca..sam mam tylko aparaturę od lamy v3.. a model jakiś do max 200zł się znajdzie bez aparatury ??

 

bo chyba aparatura od lamy v3 da rade.. ?

 

aha mam też odbiornik 6-kanałowy e-sky .. dałby rade razem z tą apką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik to raczej nie będzie nadawał się z powodu małego zaięgu - śmigłowcami nie lata się tak daleko ja samolotami. Odbiornik E-Sky służył u mnie długo - w samolotach - więc będzie OK (czy to też od Lamy :?: ). model w tym przedziale finansowym też powinien się trafić. Masz już w dziale trochę takich na początek wymienionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sprzedać nadajnik i odbiornik, i kupić zestaw Nemo firmy E-sky.

 

Samolot ponoć dla początkującego idealny, w zestawie jest wszystko niezbędne do lotu. Radio w zestawie jest pewnie bardziej samolotowe niż helikopterowe, więc z zasięgiem nie powinno być problemu. Polecam lekturę wątku o tym modelu. Poszukaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiornik zwykly e-sky 6 kanalow nie tme od lamy..

 

a tka wogole to mam pytanie..przedchwilą chciałem przełączyc te kabelki z lamy na ten odbiornik 6-kanałowy i mam takie pytanko...gdzie sie pakiet podłacza ? ^^

 

myślałem że do odbiornika :]

 

EDIT:

tylko ja nie mam doświadczenia dużego..lamą nei zrobiłęm żadnego lotu :D tzn oderwalem sie od ziei na pare cm i tyle..a takto stoi na polce z 3 miesiące ? ;p

wiecie gdzie mozna kupic silniczek do lamy ? bo sie spalil mi jedne..ten od dolnego śmigła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie :P

 

 

a z t samolotem to jak ? :] a jak sobie kupie jakieś takie coś małe ale bez elektroniki to łatwo sie to montuje wszystko dosyć ? :] i ile serw wystarcyz zeby lecialo i sie dalo sterowac ?

 

A może pomyśl o zestawie RTF? Np. Nemo? Ma też nadajnik od Lamy i taki odbiornik jak pisze, tyle, że model apki jest deczko inny i ma większy zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam poczytać forum bo temat juz był poruszany.

 

Nadajnik masz, odbiornik z regulatorem od lamy niestety sie nie nadaje. Potrzebujesz kupić odbiornik E-sky ~60zl. Ale zakładam ze ten o którym piszesz [6kanalowy] dziala. Serwa możesz wymontować z lamy.

 

Teraz decyzja czy ma to być szybowiec czy samolot. Za szybowiec z epp [rozsadnych rozmiarów] zaplacisz 260zł + jeszcze 2 serwa + 4xAA pakiet. W zestawie modelu Arcus jest takze guma do startów.

 

Jezeli decydujesz sie na samolot to komplet Nemo wyjdzie ci najtaniej, dostaniesz drugi nadajnik [który mozesz sprzedac w dziale giełda] i wszystko czego potrzebujesz masz w jednym miejscu. Bardzo szeroko został temat nemo opisany w dziale elektryki/trudne poczatki.

 

Zachęcam do lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.