Skocz do zawartości

Guziec nr 2. 2x80mm edf


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdtaszczając Robertowi zaczął ja swojego Guźca A10. Plany z Clicketys Jetworks  powiększone do 160%. Depron 9mm. Trochę części drukowanych  z petg. Rozp. 160cm, waga celowana w ok 4kg. Podwozie elepstryczne od czajna lub ze starego su 35. 2x edf 80mm z odzysku, regulatory 80A, batiereja bydzie tak 6000mah 6s lub dwie po 3000. Dzis wieczorem trochem pociął i pokleił kadłubek. Dzięki Panu Niebieskiemu za UHU Por z Majsterklepki. Będzie kilka zmian w planach ale najważniejsza to demontowalne skrzydło, może klapy. Trzymajta kciuki bom rzekł Miszczowi Robertusowi że w lipcu poleci , a ja właśnie mam w ciul roboty przy nowej firmie. Zaczynam się cieszyć jak dzieciak, to drugi model z dypyrona i jestem w ciężkim szoku jak fajnie się  robi modele z tego materiału. 

Pozdrawiam Kulegów

20210606_231545.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pierwsza przymiarka silników i kabiny. Niestety plany pomijają jak wyciąc boczki pod drukowane gondole silników i trzeba będzie pokombinować. Ponieważ wzmocnienie pod el podwozie przednie jest jeszcze pod sciskami i będzie dopiero jutro wklejane, nie zamykam jeszcze kadłuba. Ale jak jutro uda mi się kupić profile węglowe to jeszcze machnę na dniach wysokosć i stat pionowe. Sterówkierunku nie będzie. Grubość płata na razie planowana jest na 20mm. Profil wg instrukcji  czyli bliżej drzwi od stodoły. 

Dobranoc.

20210607_230811.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Trzymam kciuki i śledzę relację... to był zawsze mój wymarzony samolot. Będzie jakiś bagnet na te skrzydła? przydało by się to zamocować w tym depronie

Aaaa no i jak mają się stery kierunku ruszać (może nie mają?) to ster wysokości przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.