Skocz do zawartości

Budowa IŁ-2.


juri28

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wcześniej napisałem do danej firmy nadajnika stosuje sie kwarce tej samej firmy. No chyba że chcesz strącać kolegom modele. I nie ma nadajnika z podwójną przemianą. Są odbiorniki z podwójną przemianą i wymagają one kwarcy specjalnie do nich przeznaczonych. Tej samej firmy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak nadajnik podwójnej przemiany. Przemiana istnieje tylko w odbiorniku!!! Do nadajnika jest po prostu kwarc nadawczy.

 

Ja w swojej Sanwie RD-6000 stosowałem z powodzeniem kwarce Hiteca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy bite strony, bite, ale ubitej piany! :evil: Czy zobaczynmy wreszcie jakąś relacje z bydowy tego modelu, czy też nadal będziemy bili tę pianę? Myślałem, że nie będę się więcej dziwił, ale starzy użytkownicy tego forum skutecznie jednak wprawili mnie w zdziwienie dokonując tych wszystkich wpisów, które nijak nie przyczyniły się do budowy tego zapowiadanego szumnie modelu. Może dajmy już sobie spokój z tymi kwarcami, przemianą i innymi tego typu wpisami. Czyżby mało na ten temat było wałkowane w odpowiednim do tego dziale? Poodlądamy foty z budowy i wtedy będziemy się wypowiadali, dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz Janek , że w tym Lotniskowcu RC ze startującymi modelami RC nie ma odbiornika ???

 

Jak dla mnie to temat jest do usunięcia lub do przerzucenia - od czego zacząć.

 

A autorowi projektu krawacik za zaśmiecanie "fachowej" części forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbiornika brakuje tylko kwarcy do niego koledze brakuje. :) A co do bicia piany to mimo ze mamy tu opcje "szukaj" to nieraz trzeba zblakanym owieczkom droge pokazac. ;) Co do lotniskowca rc to przy przeladowaniu go takimi postami sam zatonie, znaczy sie zamknie czy moze umrze smiercia naturalna. I wcisnalem "koniec sledzenia tematu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...no popatrz, a Messerschmitt'a 109 tak robili, głupie szwaby :wink:

PS

Co nie znaczy, że mam coś do naszych przemiłych, miłujących wszystkich, zachodnich sąsiadów...

 

juri28 - wręg mówią szkutnicy i to jest on, a wręga, czyli ona, jest w lotnictwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak był budowany ten model w planach modelarskich , ten model był na uwięzi

Właśnie,opracowany przez Leszka podgórskiego,tylko mój będzie sterowany radiem.Tak samo posiadam plany cataliny Leszka Podgórskiego i autor również wspomina iż można model wykonać techniką skorupową. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.