Skocz do zawartości

Zestaw do fpv


Johny88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dawno nie gościłem na forum ,ale ostatnio cos mnie tchneło żeby zacząć przygode z fpv . Jaki polecacie zestaw tzn

kamera , nadajnik i gogle wraz z odbiornikiem? Ja znalazłem cos takiego: https://avifly.pl/pl/kamery-fpv/caddx-air-unit-polar?gclid=EAIaIQobChMI3o_Xt5HH8wIVh7WyCh09vAVrEAQYDyABEgKfLvD_BwE, co sadzicie o tym zestawie ?? Tutaj by byl zalatwiony temat wysylania obrazu i teraz pytanie w jakie gogle zainwestowac? Czy musza byc gogle od dji?? Czy moge jakies inne? Dodam ze sprzet ma byc stosowany w samolocie a nie dronie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
7 godzin temu, Johny88 napisał:

A może możecie cos polecic w podobnej jakosci? 

 

Nie ma jak na razie podobnej jakosci. Zostaje jedyny system DJI z oryginalnymi air unitami (lub Caddx z twojego linku albo nowy RunCam Link).

 

Shark Byte troche nie ma sensu na razie, bo gorszy. Sam licze, ze FatShark sie kiedys w koncu postara...

 

Tak jak Adam, latam analogowo bo mam troche inne potrzeby i mi pasuje, ale jakosc obrazu nieporownywalna z digitalem z DJI...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeszcze do dyspozycji tańsze rozwiązanie opesourcowe OpenHD. Jakość gorsza oczywiście niz DJI - wynika to aktualnie z gorszych kamer do RPi.

Kwestia tylko kiedy jakiś producent zrobi gotowy hardware do tego i będzie znowy boom na rynku - podobnie jak z EpressLRS.

Na YT możemy doszukać się całkiem ciekawych dystansów zrobionych na tym cyfrowym linku wideo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.