Skocz do zawartości

de Havilland DH.82A Tiger Moth od napolskimniebie.pl


TBaki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie zrobiłem mordkę.

274021643_526639575696826_4919425426341229576_n.jpg.dbb0c7b286f14883e8d79ab5cbf10047.jpg

Teraz muszę pokąbinować bo odbiło mi i chcę zrobić układ sterowania sterami na ogonie zbliżony do oryginału

Jest pewna koncepcja ale jak będzie coś widac to dodam fotki

Tak jak pisałem wczesniej chcę wycisnąć ile się da żeby była makietka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomku ! Faktycznie można było policzyć kratki na macie... Kiepski byłby ze mnie śledczy.

Dokładnie o takim rozmiarze rozmawialiśmy z Markiem ze 2-3 lata temu.  Brany był jeszcze pod uwagę Fly Baby Bipe. Ale nie potrafiłem się zdecydować z uwagi na ilość zapasów do zrealizowania... Będę podglądał. Może kiedyś ? A ciągle jeszcze dobija się Pitss Specjal  S-1A w mojej głowie, ale ciutek większy.

Pozdrawiam - Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sorry za taki przeskok w relacji. Postaram sie zamieścić detale konstrukcyjne. Model prawie gotowy do oblotu

 

IMG_3754.jpg

 

IMG_3759.jpg

 

IMG_3758.jpg

 

IMG_3756.jpg

 

IMG_3757.jpg

 

IMG_3760.jpg

 

Napędy sterów działają jak w orginale. Na filmie jeszcze wymagały drobnej korekty teraz juz jest perfect.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.