Skocz do zawartości

Aparatura WFly ET 16S-prosba o informacje!!!


amatorsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam-czy ktos z Kolegow juz mial lub ma w/w aparature==co to jest warte?Czy telemetria jest czytana na glosnik -jaki jezyk-czy jest na glosnik liczenie timera lotu?Jakie czujniki mozna zastosowac aby odczytac wysokosc modelu-czy moze to byc vario Frskya z podlaczeniem do wejscia w odbiorniku i jest to czytane na glosnik.

Prosze o kontakt  na PW lub tel 728 954 084.

dodaje linka od tej apki

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005003384147379.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.4aab621dy5xddB&algo_pvid=a8ec78fb-6f63-43b9-af25-a9618834ea67&algo_exp_id=a8ec78fb-6f63-43b9-af25-a9618834ea67-15&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000025527179878"}&pdp_pi=-1%3B760.63%3B-1%3B-1%40salePrice%3BPLN%3Bsearch-mainSearch

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WFLY ET16S to nie jest żaden no-name, to firma która robi urządzenia przemysłowe dla agro itp. a aparatury modelarskie to taki ich produkt uboczny.

Z tego co kojarzę to Błażej już miał kontakt z radiami OpenTx i mu się to nie przyjęło.

Niestety obawiam się że programowanie WFLY które też jest mocno zaawansowane też ci się nie spodoba.

Ze względu na niszowość tego produktu nie ma też co liczyć na wsparcie kolegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację, nabyłem TX16s dwa lata temu i musiałem się nauczyć open tx. Mam prawie siedemdziesiątkę na karku i ciężko to wszystko ogarnąć. Podołałem, ustawiłem sobie  język polski i dodałem głosy polskie. Jest telemetria bardzo fajnie pokazana. 

W tej cenie banggod  sprzedaje

https://pl.banggood.com/Eachine-TX16S-Hall-Sensor-Gimbals-2_4GHz-16CH-Internal-Multi-protocol-RF-System-OpenTX-Radio-Transmitter-for-RC-Drone-p-1837632.html?cur_warehouse=CZ&ID=42481&rmmds=search

Nie namawiam to musi wyjść od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błażeju z tym radiem jest jeszcze taka sprawa że nie widziałem żeby ktoś tym handlował w europie, jeżeli już nawet się zdecydujesz na kupno to wszystko będziesz zmuszony sprowadzać z Chin.

 

Jeżeli chcesz sprawdzone radio za umiarkowane pieniądze bez OpenTx to pomyśl o Radiolink, mają dość sporo dobrych opinii.

 

Spory wybór odbiorników w rozsądnych cenach, telemetria.

 

Dostępne w krajowych sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.