Jump to content

ksdl

Modelarz
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About ksdl

 • Birthday 12/26/1959

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  elektronika, modelarstwo, lotnictwo
 • Imię
  Krzysztof

Recent Profile Visitors

1,363 profile views
 1. Marku proszę nie mieszaj koledze w głowie, tak jak piszesz było w "starych" Taranisach, w wersji 2019, a o takiej tu rozmawiamy jest wbudowana ładowarka 2S z balanserem zasilana z USB 5V/2A.
 2. ksdl

  Emax 60A

  Proszę bardzo, ze strony producenta.EMAX Plane ESC User Instruction 2010.pdf
 3. Producent ostrzega by tak nie robić bo grozi to uszkodzeniem modułu, więc raczej żadnego zabezpieczenia nie ma, szczerze to nie mam nawet pomysłu jak by je można zrealizować. Może się sfajczyć ale nie musi. Takie zastrzeżenie dotyczy praktycznie większości nadajników które mają odłączane anteny.
 4. Pisałeś że masz kilka odbiorników FrSky serii X i chcesz je wykorzystać a nie ma XJT do Hiteca. Tak jak wyżej napisałem XHT jest modułem do wbudowania do środka nadajnika do praktycznie każdego radia z PPM. Z tym modułem możesz sobie przerobić na nadajnik zgodny z FrSky nawet muzealnego Simpropa, Webrę czy Krafta a nie tylko Hiteca czy Futabę. Odbiorniki FrSky są zdecydowanie tańsze niż Futaby, tak więc jest to też rozwiązanie ekonomiczne, te odbiorniki już masz, a przylutować 3 przewody na gnieździe uczeń/trener to też nie wielka robota.
 5. Jak koniecznie chcesz tego Optic 6 to wsadź do środka moduł XHT, on jest do aparatur bez zatoki taki DYI, i będziesz mógł nadal korzystać z odbiorników FrSky. Link z filmikiem: https://youtu.be/0DGanGxAB7Q Filmik dotyczy modułu Corona ale z XHT praktycznie będzie tak samo.
 6. A pamiętałeś żeby nadajnik i odbiornik włączać z już przytrzymanym przyciskiem bindowania a nie naciskać go dopiero po zasileniu? Potem jeszcze wyłączyć obydwa (nad/odb) i dopiero ponownie załączyć. FrSky_D6FR_um.pdf
 7. Wygląda na to że jest zainstalowany jakiś moduł wewnątrz. prawdopodobnie DHT (widać diodę i przycisk od bindowania). Masz tu instrukcję bindowania z takim modułem może się przyda. FrSky_DxT_PL_v1.1.pdf FrSky_DHT_modul_um.pdf
 8. Zrób proszę foto tyłu nadajnika z modułem i wrzuć w załączniku, no chyba że tam jest włożony do środka moduł DHT.
 9. Adamie a ty w tym Hitec-u masz zamontowany moduł FrSky?
 10. Tyle że to przedsprzedaż - wysyłka za miesiąc. Wersję Tadem X20S też już można zamawiać, ale wysyłka połowa maja.
 11. Za 1400zł to można było zamówić i owszem ale uboższą wersję Tandem X20 na analogowych gimbalach i bez modułu Bluetooth Audio - na dzisiaj niedostępna do zamówienia. Dzisiaj można zamówić Tandem X20 z dwoma odbiornikami (R9Pro i R9MX) i nakładkami na nadajnik za +- 1600zł i nie na AliExpress a na Banggood, a i to z wysyłka najwcześniej za miesiąc. Mnie na razie wystarczy mój Horus X10 Ekspress ?.
 12. Słabo, słabo kolego, w firmowym sklepie FrSky na AliEkspress Horus X10 Ekspess wychodzi na dziś 1375zł z kosztami przesyłki, a Horus X10S Express 1585zł z kosztami przesyłki. A na Banggood Horus X10 Express też na dzisiaj wychodzi 1393zł z darmowa wysyłką do PL. Za 1730zł to na dziś można już kupić FrSky Tandem X20S - 900M/2,4G z dotykowym ekranem, fakt dostawa dopiero w maju.
 13. Speedy Gonzalez? a i info słabe bo nie mają na stanie żadnego Horusa.
 14. Odbiorniki do Radiolinka nie należą do szczególnie drogich i ja na twoim miejscu dokupił bym drugi, to naprawdę dużo wygodniejsze a i pomyłek w podłączeniach unikniesz i model oszczędzisz.
 15. Jurek może następnym razem zastanów się zanim coś takiego napiszesz i chociaż przeczytasz post powyżej. Są wśród nas też ludzie którzy nie są oblatani z komputerem albo np."starszej daty" i nie należy się z nich naśmiewać, a raczej właśnie im pomóc.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.