Skocz do zawartości

Elektro junior s do AFPD


berti15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuje model graupnera elektro junior s do symulatora AFPD.

 

Dużo szukałem ale niestety nie znalazłem jeśli ktoś by miał to proszę o link lub o wysłanie na e-maila berti15@poczta.onet.pl

 

Jeśli ktoś by miał również easy glidera lub easy stara to też bym prosił.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam!

Tomek należy jeszcze do tych, którym mowa ojczysta nie jest obojętna. Na szczęście jaszcze tacy są :)

PS przesłałem Ci na maila Easy Stara i Easy Glidera, ale do FMS-a. Do Twojego symulatora musisz jeszcze poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiele modeli Multiplexa (m.in. Easy glider szybowiec, -pro i -ultra z mocniejszym silnikiem), EasyStar, TwinStar i inne) można zaciągnąć stąd: http://ipacs-sim.com. Gdyby ktoś miał problem (trzeba założyć konto), mogę przesłać na emaila. Chciałem dodać, ze te modele, w odróżnieniu od dziesiątków innych do AFPD, latają bardzo realistycznie, również przy silnym wietrze. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele modeli Multiplexa (m.in. Easy glider szybowiec, -pro i -ultra z mocniejszym silnikiem), EasyStar, TwinStar i inne) można zaciągnąć stąd: http://ipacs-sim.com. Gdyby ktoś miał problem (trzeba założyć konto), mogę przesłać na emaila. Chciałem dodać, ze te modele, w odróżnieniu od dziesiątków innych do AFPD, latają bardzo realistycznie, również przy silnym wietrze. pozdr

 

Witam

bubu2, Jeśli mógłbyś przesłać mi te modele na maila byłbym Ci bardzo wdzięczny gdyż już 2 razy próbowałem się zarejestrować na to forum ale nigdy nie przychodził mi na maila link aktywacyjny. :(

 

Także bardzo proszę o wysłanie Easy glidera, -pro, -ultra, easy stara, twin stara, i jeszcze kilka innych ( szczególnie interesują mnie Elektro szybowce)

 

berti15@poczta.onet.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berti15

Wysłałem na wskazany adres, ale otrzymałem zwrot z wiadomością o przepełnieniu skrzynki adresata (Destination mailbox full). Wyczyść skrzynkę i daj znać. Modele zajmują ponad 40 MB, ale po spakowaniu rarem wyszło 6,5 Mb. Dzisiaj wiekszość skrzynek powinna przyjąć taką wielkość (razem z kodem html powinno to wynieść ok. 8,5 MB). pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem z forum podawanego przez bubu i wystawilem zeby sie po kolei rejestrowac kazdy nie musial.

www.swietochlowice.org/~dm/temp/EasyGliderUltra_for_AFPD.exe

 

edit: ma ktos jakies fajne zbocze do AFPD? Ja znalazlem dwa ale niestety maja jakos dziwnie wysoko "wirtualne podloze". Najlepiej od razu prosze o napisanie kąta wiatru jaki ustawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.