Skocz do zawartości

Dzień dobry


Ksawery17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ☺️

Mam na imię Ksawery. Pochodzę z Jasła (woj. podkarpackie). Obecnie uczęszczam do szkoły podstawowej. Jestem początkującym modelarzem. Pasjonuję się tym i zajmuję od września 2021 roku. Interesuję się modelarstwem lotniczym RC. Swoją przygodę rozpocząłem i nadal kontynuuję pod czujnym okiem doświadczonego modelarza - pana Adama Langera (na forum jako germanad1 ). Pomimo nieciekawego wstępu w świat modelarski (tzn. pożar regulatora i wypalenie otworu w kadłubie modelu podczas lotu, a dokładniej podczas podejścia do lądowania), nie zniechęciłem się do tego hobby i nadal je pielęgnuję, latając modelem Beta 1400 V2. Niedawno zakupiłem również drugi model, a mianowicie trenerka TRI-40 II (wersja ARF) i jestem w trakcie wyposażania go w niezbędne podzespoły. Poza modelarstwem interesuję się również szeroko pojętym lotnictwem (samoloty, szybownictwo) i w przyszłości planuję karierę pilota liniowego. 

 

Pozdrawiam, Ksawery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.