Skocz do zawartości

kadlub do skrzydel EPP od easyglidera


l.jankowski

Rekomendowane odpowiedzi

jest sens szukac kadluba byle nie z pianki EPP do skrzydel od easyglidera?kadlub mocny lecz nie strasznie drogi?pasuje mi do nauki easyglider,coraz lepiej mi idzie ale wiedomo co po wielu lotach zostaje z kadluba z pianki epp.kupilem ventusa 2.4m ale wiem ze jestem jeszcze za cienki aby jezdzic z nim w gory-koledzy-tuningowac easygliderowe skrzydla czy kupic przejsciowy model do nauki przed ventusem-jesli tak to jaki?-starczy okolo 600 pln-ow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecił przejściówkę. Do wyboru jest wiele modeli.

Można by wsiąść któryś z oferty arthobby lub blejzyka lub modellot (fregata).

Albo szukac coś w rodzaju takiego szybowca:

http://www.nastik.pl/tm-gem-arf-brak-p-1018.html

 

A co to za ventus? Z jakiej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne przeczytałeś ventus z cmpro to nie jest zbyt trafny wybór i na drugi model zdecydowanie się nie nadaje. Co do Gema to nie wiem czy występuje w wersji bezsilnikowej. Jeśli model nie musi być ARF to może weź fregatę z modellotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jeden kadlub do EG skatowales to z powodzeniem mozesz kupic drugi. W ArtHobby powinni miec albo w riku, a jak nie maja to zamowia. Ja do acromastera to po pewnym czasie tylko kadluby kupowalem ;) Chyba ze nie o to chodzi ale ja z pierwszego posta nie zrozumialem wszystkiego ;)

 

Pawel

 

A poza tym to nie jest epp tylko elapor !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.