Skocz do zawartości

F2B - początki i pierwszy model


Karol93

Rekomendowane odpowiedzi

Nieeeee ;). Jak narazie tylko zwykłe kółeczka kręce, nawet nie do konca idealnie poziome ;). Na zawody w tej klasie to może sprobuje za rok ;) - jak chociaz jakas petle bede umiał zrobić :P.

EDIT: Zawody o których wspomina Pan Paweł, to F2A, startować i lądować jako tako umiem, także powinienem sobie jakoś dać rade :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 367
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Widzę , że coraz więcej osób podejmuje się tej jakże trudnej konkurencji (f2b) Aż miło popatrzeć:P Ja latam na uwięzi od 4 lat ,od pewnego czasu już niestety jako senior i przeraża mnie troszkę to jak mam doścignąć swoją grupę wiekową . Na szczęście zdecydowałem się w tym roku wystąpić w Żyrardowie 16-17 Maj na pierwszych swoich mistrzostwach Polski!!! :D

Czy ktoś z was sie tam wybiera????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hej Koper Mistrzostwa Polski będą w Częstochowie w dniach 22-23.08.2009, a zawody o których piszesz są zaliczane do Pucharu Polski.

Oczywiście do udziału w obu imprezach serdecznie zapraszam. (i nie tylko w tych-patrz kalendarz imprez na stronie AP).

Dopiero zawody weryfikują "nasze" subiektywne mniemanie o posiadanych umiejętnościach i wskazują miejsce w szeregu :)

Lubię zawody :!: atmosferę współzawodnictwa czuć w powietrzu :!:

adrenalina skacze i jest git :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was sie tam wybiera????

Ja się pojawię z synem i jak Koper20 wystartuję pierwszy raz. Niestety los się na mnie uparł i w środę miałem krakse. Puściło połączenie gwinowane popychacza ze snapem :cry: Na sczęście w czasie lotu po prostej i zderzenie z ziemią nie było tak mocne. Straty to śmigło, osłona silnika i lekkie pęknięcie kadłuba. Osłonę mam drugą bo kiedyś latałem z innym tłumikiem ale nie mam identycznego śmigła i silnik już tak dobrze nie chodzi. Ale może nie będzie tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No niestety akrobacja jest bardzo trudną kategorią do obiektywnego sędziowania, DLATEGO LATAM W PRĘDKOŚCI

u nas decyduje tylko stoper :D

i nikt nie ma do nikogo pretensji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Włodzimierz, latałeś w F2B i wiesz ,że zawsze były kontrowersje co do sędziowania i zajętych miejsc. Smutne jest to, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nie widzą własnych błędów a krytykują innych. Tak działo się i dziać będzie w F2B i F3A. Są to niestety konkurencje niewymierne. Protestów nie było.

 

Pozdrawiam

 

sylkub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Sylwku!W każdej kategorii gdzie występują oceny sędziów są narzekania wszystkich oprócz zwycięzcy :D A co do latania w F2B to jeszcze nie złożyłem broni :D

A z wynikami chętnie bym się (I pewnie nie tylko ja) zapoznał :evil:

SORRY ale nie przeczytałem następnego postu :D w imprezach modelarskich-dzięki Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.