Skocz do zawartości

Podwozie było złe...


AKocjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widać ze juz swoje przeszedł ale za to wygląda bardziej rasowo ;) Świetnie dobrałeś muzykę do poszczególnych sekwencji - fajnie się to ogląda.

Ja już dawno stwierdziłem że lądowanie w trawie (pomijając oczywiście sytuacje awaryjne) jest o wiele mniej stresujące niż na "pasie". Chociaż akurat Twój pas jest dość wygodny długi i szeroki - przynajmniej tak wygląda na filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, qbapfmrc napisał:

Widać ze juz swoje przeszedł ale za to wygląda bardziej rasowo ;) Świetnie dobrałeś muzykę do poszczególnych sekwencji - fajnie się to ogląda.

Ja już dawno stwierdziłem że lądowanie w trawie (pomijając oczywiście sytuacje awaryjne) jest o wiele mniej stresujące niż na "pasie". Chociaż akurat Twój pas jest dość wygodny długi i szeroki - przynajmniej tak wygląda na filmie.

około 90 metrów długości :D, dla Spitfire'ra w zupełności wystarczy.

 

Dziękuję! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, AKocjan napisał:

@EPLL to bardzo dobry model ;); jeden z nielicznych Spitów RC (piankowych), z wiernie odwzorowaną sylwetką. Pod wieloma względami przewyższa modele konstrukcyjne ;)

Przewyższa? Zawsze słyszałem ze to konstrukcyjne lepiej latają? Chyba ze chodzi Ci tylko o wygląd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2022 o 21:29, qbapfmrc napisał:

Przewyższa? Zawsze słyszałem ze to konstrukcyjne lepiej latają? Chyba ze chodzi Ci tylko o wygląd?

W przypadku Spitfire'ra większość modeli konstrukcyjnych ma pozmieniane rozstawy podwozia, pokopane filety w rejonie łączenia skrzydeł z kadłubem czy klapy bez sekcji wewnętrznej. Mój model ma wszystko jak trzeba na swoim miejscu. 
Odnośnie właściwości lotnych jak na rozpiętość 1,6 metra model lata rewelacyjnie - o ile nie ma wiatru można wykonać przelot makietowy odwzorowujący możliwości oryginalnej maszyny :D. Oczywiście model o rozpiętości 2 metrów w górę będzie znacznie lepiej latać - jeśli chodzi o loty makietowe.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.