Skocz do zawartości

C 130 Hercules AVIOS RC


lukaszjb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za opinie. Z kronikarskiego obowiązku film z oblotu. Niestety miałem tylko kamerę na czapce więc próbowałem wykrzesać co się da z tego nagrania, jednak pogoda zrobiła swoje.

Co do odczuć z latania. 

Odbyłem 2 loty jeden na pakiecie 3700 drugi 3400, ogólnie producent zaleca 2200, ale to chyba mało zważywszy że na tych jakoś długo nie latałem. Opinie był takie, że wielkość pakietu oczywiście w granicach rozsądku nie wpływa znacząco na zachowanie modelu i problemy ze środkiem ciężkości. Chociaż mi wydawał się model ociężały w locie, ale może dlatego że 3 lata nic nowego nie oblatywałem, byłem mega zestresowany i być może to tylko moje subiektywne odczucia. Model po kilku kliknięciach trymerów latał jak po sznurku, fajnie wygląda w powietrzu lata wydaje mi się troche za szybko, chciałoby się bardziej makietowo, ale myślę że to kwestia wlatania się w model. No i najważniejsza sprawa-lotnisko. Niestety do tego typu samolotów najlepiej żeby był to beton, ewentualnie super nisko skoszona  równa trawa. W miejscu gdzie latałem było świeżo skoszone ale nie równo i gdyby nie dodatkowe zbiorniki paliwa które amortyzowały wyboje, zaraz by było po śmigłach. No i świeża skoszona trawa zapychała podwozie przez co i rozbieg wydawał mi się długi. Lądowanie trochę nerwowe pierwsze za szybko, drugie za długo wytrzymywałem i spadł tak z ok pół metra może więcej na szczęście bez strat w sprzęcie. Jak zatrudnię kamerzystę wrzucę ciekawsze ujęcia mniej nerwowe z elementami desantu ;) 

 

Aha jeszcze dopytam o ten werniks na allegro znalazłem coś takiego

Nada się? https://allegro.pl/oferta/werniks-polysk-spray-akryl-wodny-300-ml-mtn-color-9936387585

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.